پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

پای قهرمان کشتی مورد اصابت گلوله قرار گرفت/ سرقت لندکروزر کشتی گیر معروف

شامگاه شنبه ۱۸ تیر، علی صفایی توسط یک یک گروه سارق مسلح مورد اصابت گلوله و سرقت قرار گرفته است. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو  شامگاه شنبه ۱۸ تیر، علی صفایی، یکی از قهرمانان کشتی و از مربیان بدنسازی کشور، سوار بر خودروی تویوتا لندکروز در بزرگراه امام علی(ع) در مسیر جنوب به شمال، […]

سبحان قالیباف
دوشنبه - ۲۰ تیر ۱۴۰۱

شامگاه شنبه ۱۸ تیر، علی صفایی توسط یک یک گروه سارق مسلح مورد اصابت گلوله و سرقت قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو 

شامگاه شنبه ۱۸ تیر، علی صفایی، یکی از قهرمانان کشتی و از مربیان بدنسازی کشور، سوار بر خودروی تویوتا لندکروز در بزرگراه امام علی(ع) در مسیر جنوب به شمال، ابتدای بزرگراه همت در حال حرکت بود که ناگهان خودرویی از پشت با او تصادف کرد.

وقتی مرد جوان از خودروی خود پیاده شد ناگهان سرنشینان خودرو که ماسک به صورتشان بود با تهدید قصد سرقت خودرو را داشتند. کشتی‌گیر جوان مقاومت کرد و با آنها درگیر شد تا از سرقت خودرو جلوگیری کند اما سارقان با کلت کمری دو تیر به پایش شلیک کرده و با سرقت خودرو از محل متواری شدند.

بدین ترتیب گزارش این سرقت مسلحانه از سوی مأموران کلانتری 146 حکیمیه به بازپرس محمد جواد شفیعی اعلام شد. بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران، دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته، اعلام شماره خودروی سرقتی به واحدهای گشت و دستگیری مردان نقاب‌دار را صادر کرد.

انتهای پیام/ منبع: ایران

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی