6 مرکز معاینه فنی خودرو فردا فعال است

طبق اعلام ستاد معاینه فنی شهر تهران، 6 مرکز معاینه فنی تهران در روز عید سعید غدیر خم فعال است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

روابط عمومی ستاد معاینه فنی شهر تهران اعلام کرد: به اطلاع شهروندان گرامی می رساند مراکز معاینه فنی شهید آبشناسان، سراج،امام رضا(ع)، شهدای زمان آباد، بعثت و فدائیان اسلام در روز عید سعید غدیر خم مورخ 27 تیر ماه از ساعت 7 صبح لغایت 14 فعال می باشند.

همچنین شهروندان می توانند جهت مدیریت زمان و به حداقل رساندن معطلی با استفاده از سیستم نوبت دهی اینترنتی با تعیین وقت قبلی به مرکز مورد نظر مراجعه نمایند.این سامانه در حال حاضر از طریق سامانه تهران من در دسترس است.ضمنا به زودی پذیرش در تعدادی از مراکز معاینه فنی که متعاقبا پیش از اجرا از طریق رسانه ها و پیامک اطلاع رسانی خواهد شد تنها از طریق نوبت دهی و مراجعه با تعیین وقت قبلی امکان پذیر خواهد بود. هم اکنون ظرفیت ایجاد شده جهت پذیرش از طریق نوبت دهی اینترنتی در مراکز معاینه فنی شهر تهران برای 1000 دستگاه خودرو بوده که میزان آن براساس تقاضا قابل تغییر است.

در این گزارش در توضیح خودروهای مشمول معاینه فنی ، براساس قانون وسایل نقلیه شخصی و دولتی از زمان تولید به مدت چهارسال از انجام معاینه فنی معاف می باشند. لذا در حال حاضر وسایل نقلیه شخصی و دولتی تولید تیر ماه 1397 و ماقبل مشمول معاینه فنی بوده و بایستی جهت اخذ معاینه فنی خودروی خود اقدام نمایند. تاکید می گردد مطابق قانون معاینه فنی برای کلیه وسایل نقلیه الزامیست و موتورسیکلت ها نیز مشمول این قانون هستند.

انتهای پیام/

لاماری ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!