شایعه دروغ درباره بهبود شوماخر

به جرات میتوان گفت مایکل شوماخر معروف ترین راننده با شهرت جهانی است. او بر اثر سانحه ای به کما رفت و با وجود اینکه پارسال بهوش آمد اما متاسفانه شایعه راه رفتن وی دروغ است.

مدیربرنامه های مایکل شوماخر برخی گزارشها مبنی بر سر پا شدن وی را رد کرد و گفت: این گزارشها صحت ندارد و امیدهای واهی ایجاد میکند.

به نقل از زیگ ویلز، از زمانیکه شوماخر در پیست اسکی دچار سانحه شد گزارشهای متعددی منتشر شده که همگی مدعی هستند که از شرایط قهرمان افسانه ای مسابقات فرمول 1 خبر دارند.

یک نشریه آلمانی اخیر گزارش داد که شوماخر در حال حاضر بسیار لاغر شده و تا حدودی میتواند راه برود.

این نشریه مدعی شد که اطلاعات خود را از یک منبع موثق که از وضعیت شوماخر آگاهی دارد بدست می آورد.

گزارش خودرو

این در حالیست که سابین کم مدیر برنامه های دیرینه شوماخر که از زمان سانحه از طرف خانواده شوماخر صحبت می کند این گزارش را رد کرد و گفت: این گزارشها امیدهای واهی ایجاد می کنند.

کم افزود: متاسفانه مجبوریم اعلام کنیم گزارشهایی مبنی بر راه رفتن شوماخر صحت ندارند.

وی گفت: چنین گمانه زنی هایی غیرمسئولانه هستند زیرا با توجه به شدت جراحات وارد شده، حریم خصوص مایکل برایش بسیار مهم است. متاسفانه آنها همچنین امیدهای واهی به بسیاری از مردم می دهند.

شوماخر در آوریل 2014 از کما خارج شد و از سپتامبر سال گذشته در خانه اش در سوئیس تحت مراقبت قرار دارد. اوایل امسال کم به خبرنگاران گفت با توجه به شدت جراحات وارده، نشانه هایی از بهبود کند در وی دیده می شود.

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!