پیام مدیرعامل گروه بهمن به مناسبت روز حمل و نقل

شبکه حمل و نقل، عنصری تمدن ساز و بستری برای توسعه یک سرزمین است. به گواه تاریخ کارآمدی این شبکه منبع اقتدار و امنیت سخت و نرم دولت‌ها است. مرور شواهد از دوران باستان تا کنون نشان می‌دهد، زیرساخت‌ها و تجهیزات به روز جابجایی کالا، کشورها را متقدر و ایمن کرده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

ناوگان حمل و نقل، واسطه حلقه‌های زنجیره تولید است. حرکت صنعت به حمل و نقل کشور وابسته است و با بروز رسانی ناوگان باری و مسافربری شاخص‌های عدالت اجتماعی و کارآفرینی رشد می‌کنند.

یکی از اهداف گروه بهمن به روز رسانی ناوگان حمل و نقل در بخش سواری و تجاری است. گروه بهمن در سنوات اخیر در این مسیر گام‌های بلندی برداشته است. ما در بهمن تلاش کردیم ناوگانی با استانداردهای تراز دنیا در اختیار مردم ایران قرار دهیم. از منظر مدیران بهمن همه آحاد مردم حق دارند به حمل و نقل ایمن دسترسی داشته باشند و برای جابجایی از وسایل به روز و مدرن استفاده کنند.

ما در گروه بهمن مدرن‌ترین وسایل نقلیه دو چرخ تا هجده چرخ را به بازار مصرف کنندگان معرفی کرده‌ایم. بخش خودروهای تجاری اتوبوس شهری با استاندارد یورو 6 را ساخته‌ایم تا شهروندان در شهری پاک و بدون آلودگی هوا تنفس کنند.

طی یک سال گذشته با معرفی کامیون 19 تن امپاورBD300 و کشنده امپاور BD500 با مجوز حمل کالای خطرناک و FAW اراده راسخ خودمان را برای معرفی محصولات ایمن، قوی و بادوام در صنعت حمل و نقل تجاری کشور نشان دادیم.

بهمن با تلاش مهندسان و کارشناسان خود و اخذ استانداردهای لازم دروازه‌های اروپا را پیش روی کشور باز نگه داشته است. امروز کشنده امپاور استانداردهای تردد در مرزهای بین المللی و اروپایی را دارد و گروه بهمن توانسته سهمی در تعامل با کشورهای توسعه یافته داشته باشد.

ما در گروه بهمن ضمن گرامیداشت این روز ملی و بزرگ، تداوم پیشرفت‌ها در توسعه صنعت حمل و نقل آرزومندیم.

انتهای پیام/

نظر شما !!