ارایه خدمات گواه در محل استقرار اتوبوس‌ها

مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو دیزل، از ارایه خدمات به مشتریان عمده مانند اتوبوس‌رانی تهران خبر داد و گفت: به‌صورت ویژه نسبت به تجهیز نمایندگی‌ها و اعزام اکیپ امداد اقدام شده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو 

پیمان سنندجی افزود: از مشتریان عمده شرکت گواه، شرکت اتوبوس‌رانی تهران و سایر سازمان‌های اتوبوس‌رانی در کلان‌شهرهاست که با توجه به وضعیت مکانی این مشتریان، ارایه خدمات می‌تواند در محل استقرار اتوبوس‌ها صورت پذیرد که در حال حاضر به جهت سهولت و تسریع در انجام کار، این اقدام در شهر تهران در حال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر ارایه خدمات به مشتریان محصولات ایران خودرو دیزل (گارانتی و ورانتی)، شرکت گواه آمادگی بازسازی اتوبوس ها و همچنین تعویض مخازن اتوبوس های گازسوز با اخذ استانداردهای لازم را دارد، به‌گونه‌ای که در حال حاضر بیش از ۲۰۰ دستگاه تعویض مخازن را در مجموعه خود به انجام رسانیده است.

سنندجی با بیان این که شرکت گواه به عنوان یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌های کاربری ساز در کشور فعالیت دارد، افزود: این شرکت با همت و تلاش کارشناسان مجرب و امکانات فنی توانسته است درخصوص تولید کاربری آتش نشانی، کمپرسی و کاربرهای خاص پروژه های خود را با موفقیت به انجام رساند.

وی ادامه داد: در حال حاضر با توجه به اهمیت خودروهای امدادی مانند آمبولانس، طراحی جدیدی را اجرا کرده که در مرحله تولید قالب و اخذ استانداردهای لازم است که به‌زودی نسبت به رونمایی از این آمبولانس اقدام خواهد شد.

مدیرعامل گواه یکی از ویژگی‌های کاربری سازی در حوزه گواه را داشتن نمایندگی های فعال در کشور و گارانتی کردن این محصولات توسط شرکت گواه دانست و تصریح کرد: به زودی تعمیرگاه مرکزی گواه فعالیت خود را به صورت شبانه روزی انجام خواهد داد.

انتهای پیام/

نظر شما !!