پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تویوتا راور 4

قیمت آخرین مدل تویوتا چقدر است؟

مدل ۲۰۲۴ تویوتا راو ۴ با طراحی جذاب و امکانات بیشتر رونمایی شد. در ادامه با مشخصات و امکانات Toyota RAV۴ ۲۰۲۴ آشنا خواهیم شد.

فاطمه علی اصغری
یکشنبه - ۲ مهر ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو؛ 

شرکت تویوتا لیست مشخصات و قیمت مدل ۲۰۲۴ راو ۴ را اعلام کرد. این خودرو اکنون به امکانات بیشتری مجهز شده و به همین دلیل قیمت آن نیز نسبت به مدل ۲۰۲۳ مقداری افزایش پیدا کرده است. در ادامه با مشخصات و امکانات تویوتا راو ۴ مدل ۲۰۲۴ آشنا خواهیم شد.

شرکت تویوتا برای مدل ۲۰۲۴ راو ۴ تغییرات اندکی را در نظر گرفت. البته از میان مدل‌های مختلف این خودرو، مدل هیبرید وودلند ادیشن بیشترین تغییرات را تجربه کرده است و مشتریان اکنون می‌توانند آن را با بدنه دو رنگ و پکیج جدید آب و هوا سفارش دهند. قیمت نسخه بنزینی این خودرو نسبت به قبل حدود ۲۰۰ دلار افزایش پیدا کرده و مشتریان اکنون برای خرید مدل هیبریدی نیز باید ۲۵۰ دلار هزینه بیشتری پرداخت کنند.

در واقع نسخه LE به‌عنوان مدل پایه و دیفرانسیل جلو راو ۴ حدود ۳۰ هزار دلار قیمت دارد و قیمت نسخه LE هیبرید نیز اکنون به ۳۳ هزار دلار رسیده است. همچنین قیمت نسخه وودلند ادیشن نیز اکنون ۶۷۰ دلار افزایش پیدا کرده است.

تویوتا در سال قبل نخستین بار نسخه وودلند ادیشن شاسی بلند راو ۴ را به مشتریان عرضه کرد و اکنون نیز مشتریان می‌توانند آن را سفارش دهند. این خودرو اکنون با بدنه دو رنگ عرضه می‌شود که البته امکان ترکیب رنگ‌های سبز ارتشی یا یخی با رنگ مشکی متالیک نیز وجود دارد. ضمن این‌که گزینه مشکی میدنایت کامل نیز قابل انتخاب است.

مدل وودلند ادیشن دارای ویژگی‌های متعددی چون نشان‌های مشکی بدنه، خروجی‌های اگزوز کرومی تیره، لاستیک‌های فالکن وایلدپیک AT و رینگ‌های ۱۸ اینچی برنزی است. این نسخه برای طبیعت‌گردی بسیار مناسب بوده و همچنین امکان نصب تجهیزاتی برای حمل وسایل مختلف نیز فراهم شده است.

تویوتا راور 4

راو ۴ مدل ۲۰۲۴ از موتور ۲.۵ لیتری ۴ سیلندر با قدرت ۲۰۳ اسب بخار بهره می‌برد. قدرت تولید شده از این پیشرانه نیز توسط گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک به چرخ‌ها منتقل می‌شود. این خودرو به‌ازای هر ۱۰۰ کیلومتر به‌شکل ترکیبی حدود ۷.۸ لیتر سوخت مصرف می‌کند.

نسخه هیبربدی این خودرو نیز از همان موتور ۲.۵ لیتری به‌همراه یک موتور برقی بهره می‌برد که در مجموع قدرتی برابر با ۲۱۹ اسب بخار را به‌همراه دارند. این نسخه نیز به‌ازای هر ۱۰۰ کیلومتر حدود ۶.۳ لیتر سوخت مصرف خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع: گجت نیوز

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی