پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

فعالیت سامانه یکپارچه عرضه خودرو پابرجاست

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو؛ سپهر دادجوی توکلی اظهار کرد: سامانه یکپارچه عرضه خودرو یک ابزار ساماندهی و ایجاد کننده شفافیت در بازار خودرو است و شورای رقابت سیاست‌های کلی این سامانه را تعیین می‌کند. وی ادامه داد: مسائل اجرایی سامانه یکپارچه عرضه خودرو بعهده معاونت حمل و نقل وزارت صمت است و سیاستگذاری‌های کلان […]

فاطمه علی اصغری
سه شنبه - ۹ آبان ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو؛

سپهر دادجوی توکلی اظهار کرد: سامانه یکپارچه عرضه خودرو یک ابزار ساماندهی و ایجاد کننده شفافیت در بازار خودرو است و شورای رقابت سیاست‌های کلی این سامانه را تعیین می‌کند.

وی ادامه داد: مسائل اجرایی سامانه یکپارچه عرضه خودرو بعهده معاونت حمل و نقل وزارت صمت است و سیاستگذاری‌های کلان آن بعهده شورای رقابت است. البته این احتمال وجود دارد که اصلاحاتی در سامانه یکپارچه به فراخور نیاز‌ها صورت گیرد، اما فعالیت آن فعلا ادامه دارد.

توکلی عنوان کرد: مسئولیت همه بازار‌های انحصاری در کشور بعهده شورای رقابت است، سامانه یکپارچه عرضه خودرو نیز جزئی از بازار خودرو است که در دستورالعمل شورای رقابت به آن اشاره شده است و چنانچه بنا باشد تغییری در کارکرد آن رخ دهد، باید در جلسات شورای رقابت این تغییرات مصوب شود.

انتهای پیام/

صدا و سیما

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی