پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، خانواده ها را به رالی دعوت می کند

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی رالی تور تفریحی، گردشگری و خانوادگی در مسیر تهران- گیلان (سفید کنار) برگزار می کند.

فاطمه علی اصغری
یکشنبه - ۱۵ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، این رالی تور سه روزه، با شعار “ما با طبیعتیم” در دو کلاس همگانی و پیشرفته در حاشیه برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران و در مسیر تهران به سفید کنار در استان گیلان، برگزار می شود.

رالی تور تفریحی، گردشگری و خانوادگی مذکور، روز 25 بهمن از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی از محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز می شود و روز جمعه بیست و هفتم ماه جاری به پایان می رسد.

توسعه فعالیت های اتومبیلرانی، ترویج فرهنگ رانندگی ایمن، ترویج سفرهای مسئولانه و کم خطر، معرفی جاذبه ها و مسیرهای گردشگری کشور از مهمترین اهداف برگزاری این رویداد است.

از آنجایی که این نوع رالی ها به عنوان یک رویداد گردشگری شناخته می شوند، ملاک انتخاب برترین ها، کسب کمترین امتیاز منفی، رعایت اصول صحیح رانندگی، احترام به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، نحوه عملکرد شرکت کنندگان در موقعیت های مختلف و میزان مهارت در نقشه خوانی و مسیریابی خواهد بود.

شرکت برای عموم آزاد است و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن های 09122300744 و 66755591-021 داخلی 3 تماس بگیرند و برای حضور در این رالی نیز به نشانی اینترنتی www.irallyclub.com مراجعه کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی