ایران خودرو دیزل با همکاری مرسدس بنز اتوبوس گازسوز تولید می کند

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو دیزل در مراسم افتتاح خط تولید گیرباکس JHQ در شرکت چرخشگر تبریز از تولید اتوبوس های گازسوزی که با همکاری شرکت مرسدس بنز طراحی شده اند خبر داد.

به نقل از فارس ،غلامرضا رزازی صبح امروز در مراسم افتتاح خط تولید گیرباکس JHQ در چرخشگر تبریز اظهار داشت: ایده اصلی راه‌اندازی این خط تولید را مدیرعامل ایران خودرو طرح کردند که جا دارد از زحمات ایشان در این فرصت تقدیر و تشکر کنم.

وی با بیان اینکه ایران خودرو دیزل به عنوان بزرگ‌ترین تولید کننده خودروهای تجاری کشور با ظرفیت ۳۵ هزار دستگاه زنجیره کاملی از قوای نیروی محرکه داخلی را در کشور به کار می‌گیرد، افزود: انجام این کار سختی‌های خود را دارد و شما مجبور هستید با تعداد زیادی سازنده داخلی در ارتباط باشید.

تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانی

رزازی اذعان داشت: امیدواریم برنامه در آینده هم استمرار یابد؛ تنوع کاملی از محصولات تجاری را در خط تولید داریم و هر ماه محصول جدیدی به بازار ارائه می‌دهیم.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو دیزل یادآور شد: اتوبوس‌های متنوع ۱۲ و ۱۸ متری را طراحی کرده‌ایم که در مرحله تست هستند؛ اتوبوس گاز سوز را هم با همکاری شرکت مرسدس بنز طراحی کردیم و این محصول جدید را به همه شهرهای بزرگ از جمله تبریز ارائه خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه اتکا اصلی ما به تامین کننده‌های گروه خودمان از جمله ایدم و چرخشگر است، افزود: قطعا بالغ بر ۷۰ درصد ارزش خودروی تجاری قطعات خریداری شده است که در نتیجه نقش تامین کننده‌های ما بسیار حیاتی و مهم است.

محصولات آینده پارس خودرو کدامند؟

رونق تولید و واردات خودرو به نفع مصرف کنندگان

رنو کوئید قاتل جان پراید می شود؟

با 14 میلیون تومان صاحب تندر 90 شوید (آبان 95)

ایران خودرو آزمون سراسري پرسنل برگزار مي كند

تولید کامپیوتر خودرو در ایران

ایران خودرو در نمایشگاه خودرو لبنان

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!