جدول ارزیابی کیفیت خودرو منتشر شد (آبان 95)

در جدیدترین ارزیابی کیفی خودروها، پرتیراژترین محصولات داخلی شامل پراید، تیبا، سمند، پژو پارس، پژو 405 و همچنین برخی مدل‌های خودروهای چینی ام‌وی‌ام و لیفان در پایین‌ترین سطح کیفیت نسبت به دیگر خودروها قرار گرفتند.

گزارش رده‌بندی کیفی خودروهای سواری تولید داخل (بهمن 95)

در مهر ماه 95 تعداد 78 هزار و 816 دستگاه خودرو سبک در کشور تولید شد که 94 درصد از این تولیدات به خودروهای سواری و 6 درصد دیگر خودروهای وانت اختصاص داشته است. خودروهای سبک تولیدی کشور در مهرماه شامل 34 مدل خودرو درگروه سواری و 7 مدل در گروه وانت بوده است که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مورد ارزیابی کیفی قرار گرفته‌اند.

سواری:
در گروه سواری، خودروهای پژو 206 و آریو به ترتیب بیشترین و کمترین میزان تولید خودرو را در این ماه به خود اختصاص داده‌اند.

وانت:
در گروه وانت نیز خودروهای وانت نیسان دوگانه سوز و وانت دیزل زامیاد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان تولید را به خود اختصاص داده‌اند.

در ارزیابی کیفی خودروهای تولید مهرماه، پرتیراژترین محصولات داخلی شامل پراید، تیبا، سمند، پژو پارس، پژو 405 و همچنین برخی خودروهای چینی مانند ام‌وی‌ام 110، ام‌وی‌ام 550 و لیفان ایکس33 در پایین‌ترین حد کیفیت نسبت به دیگر خودروها قرار گرفته‌اند.

جدول ارزیابی کیفیت خودروهای تولید مهرماه به شرح زیر است:

 درجه-کیفیت-وانت_آبان-95


درجه-کیفیت-وانت_آبان-95

 جدول-سطوح-کیفی-خودروهای-سبک-گروه-سواری_آبان-95


جدول-سطوح-کیفی-خودروهای-سبک-گروه-سواری_آبان-95

 جدول-مقایسه-کیفیت-خودرو-نسبت-به-دوره-قبل_آبان-95


جدول-مقایسه-کیفیت-خودرو-نسبت-به-دوره-قبل_آبان-95

سایپا: کیفیت برای بقا در آینده بازار الزامی است

رنو ساندرو 4 ستاره کیفی دریافت کرد

ارتقا کیفیت فنی پژو 206 صندوق دار

چرا اعتماد به گزارش های کیفی خودرو کم است؟

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!