حضور مجتمع صنعتی ماموت در نمایشگاه خودرو تهران – شهر آفتاب

مجتمع صنعتی ماموت به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان داخلی در حوزه حمل و نقل و خودرو در نمایشگاه خودرو تهران که در روزهای 26 تا 30 بهمن ماه در سایت نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود، در فضایی بالغ بر 2000 متر مربع آخرین دستاوردهای خود را به فعالین و علاقه مندان این حوزه معرفی خواهد کرد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه، علیرضا عاجزی مدیر برگزاری این نمایشگاه با بیان این مطلب افزود :”نمایشگاه خودرو تهران، پس از 11 سال قرار است در روزهای 26 تا 30 بهمن‌ماه در محل سایت نمایشگاهی شهر آفتاب در فضایی به وسعت 30 هزار مترمربع برگزار شود. ایشان افزودند شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه در زمینه‌های مختلف مرتبط با صنعت خودرو در نمایشگاه حاضر می‌شوند که برخی از آن‌ها شامل تولیدکنندگان و واردکنندگان خودروهای سبک و سنگین، تولیدکنندگان و واردکنندگان قطعات یدکی، شرکت‌های عرضه‌کننده خدمات جانبی خودرو و … می‌شود.”

علیرضا عاجزی افزود : ایران بزرگ‌ترین بازار خودرو در منطقه است و همین مسئله باعث شده شرکت‌های بین‌المللی برای حضور در این بازار تمایل زیادی به شرکت در نمایشگاه داشته باشند تا بتوانند توانایی‌های خود را از طریق این نمایشگاه به معرض نمایش بگذارند.” مجتمع صنعتی ماموت نیز به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان داخلی در حوزه حمل و نقل و خودرو در این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 2000 متر مربع آخرین دستاوردهای خود را به فعالین و علاقه مندان این حوزه معرفی خواهد کرد.

ایشان خاطرنشان کردند همزمان با برگزاری این نمایشگاه برنامه های جانبی متنوعی نیز در حاشیه نمایشگاه در نظر گرفته شده است که میتوان به برگزاری نشست های خبری گوناگون ، برگزاری همایش و سمینارهای تخصصی ، تست خودرو ، باشگاه ماکت خودرو و خودروهای کلاسیک اشاره کرد.

نمایشگاه خودرو تهران آخرین بار بیش از یک دهه پیش در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار شد اما پس‌ ازآن، به دلیل مشکلات ترافیکی این سایت، برگزاری نمایشگاه خودرو در آن منتفی شد و همین مسئله باعث شده تهران سال‌ها فاقد نمایشگاه خودرو باشد. اینک اما با برگزاری نمایشگاه خودرو در سایت تازه تاسیس شهر آفتاب، تهرانی‌ها بار دیگر فرصت دیدار مستقیم با بزرگ‌ترین خودروسازان ایران و جهان را خواهندیافت.

حامیان رسانه‌ای تخصصی نمایشگاه خودرو تهران معرفی شدند

لاماری ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!