سانگ یانگ کوراندو C مدل ۲۰۱۷ معرفی شد

سانگ یانگ موتور در هفته جاری سانگ یانگ کوراندو C مدل 2017 را در کره جنوبی معرفی کرده است.

این مدل فیس لیفت هم اکنون تنها در کره به فروش می رسد و اواخر سال جاری در بازارهای بین المللی نیز عرضه خواهد شد.

فیس لیفت سانگ یانگ کوراندو C  در نمای جلو دستخوش تغییراتی از جمله طراحی نوین چراغ های جلو، جلوپنجره، هواکش ها و چراغ های مه شکن، سپر بازطراحی شده و کاپوت جدید بهره می برد.

تغییرات قسمت جلو اصلی‌ترین بخش تغییرات سانگ یانگ کوراندو جدید به شمار می‌رود. در حالی که به نظر می رسد که نیم رخ و قسمت پشت آن تغییر زیادی نداشته است. همچنین سانگ یانگ کوراندو C مدل 2017 از رینگ های آلیاژی برش الماسی 18 اینچی بهره می برد.

سانگ یانگ کوراندو C

غربیلک فرمان جدید و پنل تجهیزات بازطراحی شده است که سانگ یانگ آن را Super Vision Clusters می نامد و راننده می تواند شش رنگ را برای آن انتخاب کند، از جمله تغییرات کوراندو جدید داخل کابین هستند. همچنین یک نمایشگر رنگی 7 اینچی نیز برای سیستم سرگرمی این خودرو روی داشبورد تعبیه شده و سیستم صوتی اینفینیتی با Harman Audio به صورت آپشن برای سانگ یانگ کوراندو جدید قابل سفارش است.

سانگ یانگ کوراندو C مدل 2017 به یک پیشرانه 2.2 لیتری e-XDi220 LET دیزلی با قدرت 178 اسب بخار و گشتاور 400 نیوتون متر مجهز شده. نیروی این موتور از طریق گیربکس دستی شش سرعته یا اتوماتیک شش سرعته به هر چهار چرخ منتقل می شود. سانگ یانگ کوراندو C  جدید در نسخه های KX، DX و RX عرضه می شود.

ثبت سفارش خودروهای وارداتی فعال شد + لیست جدید ثبت سفارش

سانگ یانگ تیوولی ترکیبی از ویژگی ها و قیمت مناسب

جایزه کیفیت خدمات سانگ یانگ به رامک خودرو رسید

سانگ یانگ تیوولی بهترین کراس اوور 2016 کره

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!