پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

میتسوبیشی اوتلندر جدید (2017)

میتسوبیشی اوتلندر جدید از راه رسید + شرایط فروش (دی 95)

بنابر اعلام آرین موتور، نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن، میتسوبیشی اوتلندر جدید تیپ 5 به زودی در ایران عرضه می شود. امکانات میتسوبیشی اوتلندر جدید : میتسوبیشی اوتلندر جدید تیپ 5 دارای آپشن های رفاهی و ایمنی جدیدی از جمله گرمکن فرمان، ترمز دستی برقی، Auto Hold، دوربین 360 درجه (چهار عدد دوربین در جلو […]

میلاد میرعابدینی
دوشنبه - ۲۷ دی ۱۳۹۵

بنابر اعلام آرین موتور، نماینده رسمی میتسوبیشی موتورز ژاپن، میتسوبیشی اوتلندر جدید تیپ 5 به زودی در ایران عرضه می شود.

امکانات میتسوبیشی اوتلندر جدید :

میتسوبیشی اوتلندر جدید تیپ 5 دارای آپشن های رفاهی و ایمنی جدیدی از جمله گرمکن فرمان، ترمز دستی برقی، Auto Hold، دوربین 360 درجه (چهار عدد دوربین در جلو ،عقب و کنار) ، هشت عدد سنسور پارک در جلو و عقب و مه شکن های فول LED است.

میتسوبیشی اوتلندر جدید

تغییرات کابین میتسوبیشی اوتلندر جدید :

همچنین در داخل اتاق نیز تغییراتی در جهت رفاه علاقه مندان ایجاد شده است که از جمله آن ها می توان به فضا سازی های جدید و کنسول وسط جدید با روکش مشکی پیانویی که دکمه قفل دیفرانسیل و Auto Hold اشاره کرد.

شرایط فروش و قیمت میتسوبیشی اوتلندر جدید:

آرین موتور، میتسوبیشی اوتلندر جدید تیپ 5 را با قیمت 218.800.000 تومان و زمان تحویل 30 روزه به فروش می رساند که در روش خرید نقدی، علاقه مندان این برند اصیل ژاپنی می توانند از 4 درصد تخفیف ویژه بهره برده و در روش خرید اقساطی امکان بازپرداخت واحد 790 میلیون ریالی، در دوره 12 ماهه بدون بهره و 24 ماهه با بهره وجود دارد.

علاقه مندان جهت اطلاع از شرایط فروش این خودرو و سایر خودروهای میتسوبیشی به وب سایت شرکت آرین موتور ، نماینده رسمی میتسوبیشی ژاپن  مراجعه نمایند.

بررسی کامل میتسوبیشی اوتلندر 2017 به همراه تصاویر بیشتر

بروزرسانی: شرایط فروش میتسوبیشی اوتلندر تیپ 3 در مدت و تعداد محدود (اسفند 95)

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی