جشنواره نوروزی ایرتویا + جدول (نوروز 96)

ایرتویا ، نماینده تویوتا در ایران، شرایط فروش ویژه تویوتا پریوس و تویوتا RAV۴ را با عنوان جشنواره فروش نوروزی ایرتویا اعلام کرد.

 ایرتویا، نماینده تویوتا ژاپن در ایران به دنبال استقبال گسترده خریداران از محصولات این برند در ایران و به مناسبت نزدیک شدن به عید نوروز، شرایط فروش ویژه خود را با عنوان “جشنواره فروش نوروزی” اعلام کرد که در آن خودروهای تویوتا پریوس و تویوتا RAV4 عرضه‌شده‌اند. تویوتا پریوس پرفروش‌ترین خودرو هیبرید جهان است و در ایران هم عنوان پرفروش‌ترین و پر تقاضاترین خودرو هیبرید را در اختیار دارد.

در جشنواره فروش نوروزی ایرتویا، خریداران می‌توانند پریوس تیپ C را با مدل ۲۰۱۷ و به قیمت نقدی ۱۵۶میلیون تومان خریداری کنند. در این طرح به‌علاوه امکان خرید اعتباری با پیش‌پرداخت ۵۰ میلیون تومان و اقساط ۳۶ ماهه فراهم شده است.

از سوی دیگر ایرتویا، تویوتا RAV4 را به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین شاسی‌بلند‌های بازار ایران نیز ارائه می‌کند. این خودرو در تیپ T3-E عرضه می‌شود و قیمت نقدی آن ۲۵۸میلیون تومان است ضمن آنکه با پیش‌پرداخت ۹۹میلیون تومان می‌توان این خودرو را با اقساط ۳۶ماهه خریداری کرد.

_ایرتویا_اسفند 95 فروش نوروزی تویوتا پریوس_با قیمت قطعی

_ایرتویا_اسفند 95 فروش نوروزی تویوتا پریوس_با قیمت قطعی

فروش ویژه نوروز 96_تویوتا_روفور_ایرتویا_Rav 4_قیمت قطعی

فروش ویژه نوروز 96_تویوتا_روفور_ایرتویا_Rav 4_قیمت قطعی

تمام خودروهای عرضه شده از سوی ایرتویا ۵ سال یا ۱۵۰۰ هزار کیلومتر گارانتی دارند ضمن آنکه تویوتا پریوس گارانتی جداگانه‌ای برای باتری سیستم هیبرید ارائه می‌کند که ۷ سال یا ۲۰۰ هزار کیلومتر است.

علاوه بر تمام این موارد ایرتویا در فروش نوروزی دو مدل لکسوس NX200t و NX300h را هم به صورت نقدی و اقساطی به فروش میرساند که شرایط آن به شرح جدول زیر است.

فروش نوروز 96_لکسوس NX200t_Nx300H_ایرتویا_نقدی_اقساطی

فروش نوروز 96_لکسوس NX200t_Nx300H_ایرتویا_نقدی_اقساطی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط فروش ویژه نوروزی ایرتویا می‌توانید به وبسایت این شرکت به آدرس سایت ایرتویا مراجعه کنید.

شرایط فروش ویژه در جشنواره نوروزی ایرتویا

غرفه ایرتویا ، پربازدیدترین غرفه نمایشگاه خودرو تهران

تویوتا auris و تویوتا C-Hr دو تازه وارد در غرفه ایرتویا

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!