افزایش ۱۵ درصدی کرایه تاکسی در سال ۹۶

به گفته رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران, لایحه افزایش کرایه تاکسی روز سه شنبه 17 اسفند ماه در صحن علنی شورای شهر تهران به تصویب خواهید رسید.

رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران گفت: لایحه افزایش کرایه تاکسی ها روز سه شنبه 17 اسفند ماه در صحن علنی شورای شهر تهران به تصویب خواهید رسید.

اقبال شاکری گفت: لایحه افزایش کرایه های تاکسی در سال 96 فردا یکشنبه 15 اسفند ماه در کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران مورد بررسی اعضا قرار می گیرد.

وی افزود: این لایحه روز سه شنبه 17 اسفندماه در صحن علنی شورای شهر تهران مطرح و بدون شک به تصویب اعضا خواهد رسید.

گزارش خودرو

رئیس کمیته عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر افزایش حداقلی کرایه های تاکسی در سال 96 اظهار کرد: به دنبال این هستیم که افزایش کرایه تاکسی ها چندان زیاد نباشد و حداکثر این افزایش ها در سال آینده 15 درصد خواهد بود.

شاکری تاکید کرد: افزایش کرایه ها برمبنای نرخ تورم در سال 96 خواهد بود و به دنبال این نیستیم که با افزایش بیش از اندازه کرایه ها مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه لایحه افزایش کرایه تاکسی ها پس از تصویب در شورای شهر به فرمانداری ارسال خواهد شد خاطر نشان کرد: پس از تصویب لایحه کرایه ها در صحن شورای شهر تهران لایحه مذکور برای تایید به فرمانداری ارسال و طی 15 روز تایید و یا رد شدن آن اطلاع داده می شود.

بازگشت اتوبوس های دو طبقه پس از ۳ دهه

تاکسی های آنلاین باید سازماندهی شوند

اعلام قیمت بلیت اتوبوس برای ایام نوروز

جزییات نرخ بلیت مترو در سال ۹۶

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!