پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

proton-Honda-پروتون-هوندا

تولید پروتن با همکاری هوندا

شرکت خودروسازی پروتون مالزی قصد دارد با همکاری هوندا سه مدل جدید تولید می‌کند این خودروها از پلت فرم هوندا استفاده می کنند. رئیس شرکت خودروسازی پروتون اعلام کرد که این شرکت تلاش می‌کند تا ابتدای سال آینده میلادی سه مدل جدید را به مرحله تولید برساند. ماهاتیر محمد در مراسم سی‌امین سال تاسیس شرت […]

سهیل زنگنه
یکشنبه - ۲۱ تیر ۱۳۹۴

شرکت خودروسازی پروتون مالزی قصد دارد با همکاری هوندا سه مدل جدید تولید می‌کند این خودروها از پلت فرم هوندا استفاده می کنند.

رئیس شرکت خودروسازی پروتون اعلام کرد که این شرکت تلاش می‌کند تا ابتدای سال آینده میلادی سه مدل جدید را به مرحله تولید برساند.

ماهاتیر محمد در مراسم سی‌امین سال تاسیس شرت پروتون گفت: عرضه مدل‌های جدید پروتون در سال آینده با هدف افزایش فروش و بهبود عملکرد مالی این شرکت پروتون صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: مدل‌های جدید پروتون شامل مدل ارتقا یافته ساگا، پرسونا و پردانا خواهد بود و در این راستا با شرکت خودروسازی هوندای ژاپن در حال همکاری هستیم.

وی اظهار کرد: در صنعت خودروسازی ما همواره در حال قرض گرفتن تکنولوژی هستیم و خودروسازان بزرگ نیز تکنولوژی‌های خود را با ما به اشتراک می‌گذارند. در این راستا ما برای توسعه مدل‌های جدید تنها از پلت‌فرم هوندا استفاده می‌کنیم و باقی موارد را با تلاش خودمان به مرحله اجرا می‌رسانیم.

به گزارش ایسنا، وی تاکید کرد: مدل‌های جدید پروتون از تکنولژی‌های روز صنعت خودروسازی در زمینه‌های ایمنی و طراحی بهره‌مند هستند و ما امیدواریم این مدل‌ها از ژانویه سال آینده به تدریج وارد بازار شوند.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی