جگوار اف-پیس برنده جایزه بهترین طراحی و بهترین خودرو سال 2017

در سال ۲۰۱۷ جگوار اف-پیس جایزه خودروی سال را از آن خود کرد. اف- پیس نه تنها جایزه نهایی بهترین خودرو را برده، بلکه جایزه بهترین طراحی خودروی سال 2017 را نیز از آن خود کرده است.

به نقل از عصرایران ، جدا از نمایش انواع خوودروهای عجیب و غریب، بامزه،  و طیف‌ گسترد‌ه‌ای از مفهومی‌ها؛ نمایشگاه خودرویی نیویورک یک وجه مهم دیگر نیز دارد و آن معرفی خودروی سال جهان است.

انتخاب خودروی سال 2017 نیز بنابر سنت همیشگی و هرساله، چندان آسان و سریع انجام نگرفت. این پروسه زمان‌بر، تقریبا از ماه‌های جولای و آگوست سال قبل آغاز شد و مراحل تحقیق و ارزیابی روی خودروها چند ماه طول کشید. در این مدت با چند مرحله غربالگری توسط کارشناسان جهان، تعداد کاندیداهای شرکت کننده به سه دستگاه رسید تا یک خودروی ویژه، جایزه خودروی سال 2017  را از آن خود ‌کند. برنده‌ای که به شیوه مرسوم در نمایشگاه خودرویی نیویورک مشخص می‌شود.
در مراسم اسکار ماشین‌هاجایزه خودرو سال جهان تعلق می گیرد به..

در ابتدا 23 دستگاه خودرو برای کسب عنوان بهترین خودروی سال وارد گود رقابت شدند، پس از آن در مراحل میانی تعدادشان به 10 دستگاه رسید و در نهایت لیست سه نفره از کاندیدهای اصلی به مرحله پایانی راه یافتند.

در مراسم اسکار ماشین‌هاجایزه خودرو سال جهان تعلق می گیرد به..

اینک جگوار اف- پیس با پشت سر گذاشتن دو رقیب قدر خود –آئودی Q5 و فولکس واگن تیگوان، جایزه بهترین خودروی سال 2017 را برده است.

جگوار اف- پیس نه تنها جایزه نهایی این خودرو را برده است، بلکه جایزه سال بهترین طراحی خودروی سال 2017 را نیز از آن خود کرده است.

مدیر لندروور جگوار در این خصوص گفت: برد این دو جایزه گواه استعداد و کار بزرگ گروهی برای ارسال یکی از کاربردی‌ترین خودروهای اسپورت جهان به بازار است و می‌تواند فروش این خودرو در بازار را افزایش داده و روند موفقیت تجاری آن را سرعت بخشد.

این برای نخستین بار است که یک خودرو از خانواده کراس‌اوور‌ها، موفق به دریافت جایزه بهترین خودروی سال می‌شود.

مرسدس بنز E کلاس در بخش خودروی لوکس سال با غلبه بر ب ام و سری 5 و ولوو S90 پیروز میدان شد و در بخش خودروی عملکردی (پرفورمنس) سال نیز پورشه 718 کیمن / باکستر موفق شد بالاتر از مک لارن 570 اس و آئودی آر 8 اسپایدر یا دیگر همتایانش قرار بگیرد.

همچنین تویوتا پریوس، مطابق انتظار به عنوان خودروی سبز سال 2017 انتخاب شد. ب ام و I3 نیز به عنوان خودروی شهری سال 2017 در جایگاهی برتر و بالاتر از دیگر خودروهای شهری قرار گرفت.

طلسم ورود لندروور و جگوار به ایران شکست

اسپرت سواری با کراس اوورهای گران قیمت

پنجه در پنجه! مقایسه ب ام و سری ۲ و پورشه باکستر

DS پیشتاز فناوری خودران در گروه پژو-سیتروئن

منتظر نسخه سدان مرسدس بنز A کلاس باشید

صفر تا صد 3.5 ثانیه ای با جیپ گرندچروکی ترک هاوک

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!