پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کیا و هیوندای

بزرگ‌ترین شهرک خودرویی جهان ساخته می‌شود

هیوندایی و کیا به همراه شرکت‌های ارائه فناوری همچون سامسونگ، تصمیم دارند در کنار یکدیگر با احداث شهرک خودرویی با تاسیساتی جدید به مساحتی حدود ۵۰ برابر یک زمین فوتبال به توسعه و تولید خودروهای خودران بپردازند. به نقل از دنیای اقتصاد،این شهرک خودرویی در زمینی به مساحت 9/ 3 میلیون فوت مربع و با […]

میلاد میرعابدینی
پنجشنبه - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

هیوندایی و کیا به همراه شرکت‌های ارائه فناوری همچون سامسونگ، تصمیم دارند در کنار یکدیگر با احداث شهرک خودرویی با تاسیساتی جدید به مساحتی حدود ۵۰ برابر یک زمین فوتبال به توسعه و تولید خودروهای خودران بپردازند.

به نقل از دنیای اقتصاد،این شهرک خودرویی در زمینی به مساحت 9/ 3 میلیون فوت مربع و با سرمایه‌گذاری دولت کره جنوبی برای تسهیل فرآیند توسعه خودروهای خودران ساخته می‌شود. گفته می‌شود که این شهر با کنار زدن همتای خود در میشیگان، به بزرگ‌ترین شهرک خودرویی جهان تبدیل خواهد شد.

قرار است از ماه اکتبر خودروهای خودرانی که در حال حاضر در جاده‌ها آزمایش می‌شوند به این شهرک آورده شوند. این تاسیسات جدید دارای محیط‌های کنترل شده برای انجام آزمایشات مشابه با دفعات تکرار بالا است و بنابراین می‌تواند سناریوهای متفاوتی به‌ویژه شرایط خطرناک را برای خودروهای گوناگون شبیه‌سازی کند.

کیا و هیوندای در حال حاضر جزو پشتیبانان این پروژه هستند و گفته می‌شود که قرار است دیگر شرکت‌های کره‌ای فعال در حوزه خودروهای خودران نیز به آنها کمک کرده و در توسعه این دست محصولات در سطح جامعه مساعدت کنند.

قوانین راهنمایی و رانندگی عجیب غریب در جهان

همه چیز در مورد استلویو، اولین شاسی بلند آلفارومئو

آزمایش خودروهای خودران در آلمان قانونی شد

از رویا تا واقعیت خودرو سنگین تسلا

جگوار اف-پیس برنده جایزه بهترین طراحی و بهترین خودرو سال 2017

عنوان بهترین خودرو سال 2017 اروپا به پژو 3008 رسید

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی