خریدی مطلوب در طرح متنوع فروش محصولات ایران خودرو

گروه صنعتي ایران خودرو طرح متنوع فروش محصولات خود در خردادماه را آغاز كرد.

به گزارش ايكوپرس، طرح مختلف فروش محصولات ایران خودرو مانند قبل به گونه اي برنامه ريزي شده است كه هموطنان با هر ميزان توان مالي خريد، بتوانند در يكي از اين طرح ها ثبت نام و مشاركت كنند. براساس اعلام معاونت بازاريابي و فروش گروه صنعتي ايران خودرو اين طرح ها تا پايان خردادماه يا پايان ظرفيت خودروهاي تخصيص يافته ادامه خواهد داشت.

در برنامه فروش خردادماه، انواع محصولات توليدي گروه صنعتي ايران خودرو در روش هاي متنوع شامل فروش نقدي، اعتباري، پيش فروش عادي، پيش فروش پلكاني، مشاركت در توليد، فروش نقدي و اعتباري هايما و سوزوكي گراندويتارا و آريسان به مشتريان عرضه شده است.

در يكي از طرح هاي فروش خرداد، گروه صنعتي ایران خودرو ، محصولات توليدي خود را به صورت فروش قطعي به متقاضيان عرضه كرده است. خانواده پژو 405 از جمله محصولات عرضه شده در اين فروش است. 405 جي.ال.ايكس بنزيني دررنگ هاي مشكي، خاكستري متال و نقره اي با موعد تحويل 30 روزه به متقاضيان پيشنهاد شده است. 405 بنزيني مدل اس.ال.ايكس نيز كه طرفداران زيادي ميان مشتريان ايران خودرو دارد، در رنگ هاي سفيد، مشكي، خاكستري متال و نقره اي با موعد تحويل 60 روز عرضه شده است.

پژو 206، محصول جوان پسند ایران خودرو هم كه با اجراي برنامه هاي متنوع بهبود توانسته سه ستاره كيفيت را از آن خود كند، در تيپ هاي 2 و 5 و همچنين 206 صندوقدارV8 با موعد تحويل 30روز به مشتريان پيشنهاد شده است. خاكستري،‌سفيد، مشكي، نقره اي، گيلاسي،‌آبي متاليك و قرمز دوپوششه رنگ هاي قابل عرضه براي اين خودرو است.

خودروي ملي سمند با موتور اي.اف7 در دونوع پايه گازسوز و بنزيني عرضه شده در مدت 30 روز به متقاضيان تحويل داده مي شود. سورن اي.ال.ايكس جديد با موعد تحويل 30 روزه از ديگر انتخاب هاي مشتريان ايران خودرو در برنامه فروش خردادماه است.

رانا ال.ايكس نيز از ديگر محصولات عرضه شده در فروش قطعي خردادماه است كه با موعد تحويل 30 روزه عرضه مي شود. دنا تريم مشكي و تريم دورنگ با موعد تحويل 60 روزه و سود مشاركت مقطوع 400 هزار توماني نيز به متقاضيان اين خودرو پيشنهاد شده است.

شرایط فروش قطعی محصولات ایران خودرو

عرضه محصولات متنوع در فروش اعتباري

ایران خودرو شرايط خريد آسان را براي مشتريان در فروش اعتباري فراهم كرده است. در اين روش،‌ متقاضايان مي توانند با پرداخت بخشي از وجه، خودرو را تحويل گرفته و مابقي بهاي آن را به صورت اقساطي پرداخت كنند.

? مدت بازپرداخت تسهيلات درنظرگرفته شده در اين طرح 12، 18 و 24 ماه است و نرخ سود آن نيز متناسب با زمان بازپرداخت از 20 تا 22 درصد پيش بيني شده است.
? در فروش اعتباري،‌ محصولات پژو 405 در تيپ هاي مختلف، پژو 206 تيپ دو و پنج و 206 صندوقدار V8، سمند، رانا و دنا با موعد تحويل 30 و 60 روز عرضه شده است.

شرایط فروش اعتباری محصولات ایران خودرو

خريد مطلوب در فروش پلكاني ایران خودرو

 گروه صنعتي ایران خودرو براي فراهم كردن امكان خريد مطلوب مشتري با پس انداز كم برنامه پيش فروش پلكاني چهارمرحله اي را در خردادماه به اجرا گذاشته است. نرخ سود مشاركت در اين طرح كاملا رقابتي و بين 22 تا 25 درصد است كه حداقل نرخ انصراف 20درصد تضمين شده است.

اين طرح تقريبا شامل تمامي محصولات ایران خودرو اعم از خانواده 206، سمند، پژو 405، پارس، دنا و رانا با تخصيص هديه فروش تعهدي مي شود.

پيش پرداخت اوليه در اين طرح بسيار كم و بين 6 تا 10 ميليون تومان است كه طيف وسيعي از مشتريان را دربر خواهد گرفت.

پرداخت هاي بعدي نيز شامل سه مرحله به صورت نزولي دريافت خواهد شد. موعد تحويل كليه محصولات آذر و اسفند 96 خواهد بود.

تقویت گمانه زنی ها در خصوص تاریخ عرضه پژو 2008

شرایط فروش نقدی و اعتباری سوزوکی گرندویتارا فیس لیفت

شرایط فروش ویژه نقد و اقساطی ھايما S7 اتوماتیک

تحویل دنا پلاس ایران خودرو از مردادماه آغاز می شود

شرایط فروش قطعی و فوری محصولات ایران خودرو (خرداد 96)

شرایط فروش ویژه محصولات پارس خودرو (به مناسبت آزادسازی خرمشهر)

شرایط فروش نقد، اقساط و لیزینگ محصولات سایپا اعلام شد

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!