دور جدید فروش رنو کولئوس مدل 2018 + لیست نمایندگی های نگین خودرو

نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران دور جدید فروش شاسی‌بلند محبوب خود، کولئوس را این بار در مدل‌های 2018 و با قیمت قطعی و پرداخت چند مرحله‌ای آغاز کرد.

به دنبال استقبال علاقه‌مندان از دور نخست فروش رنو کولئوس، دور جدید فروش این خودرو شاسی‌بلند این بار در مدل‌های 2018 و با قیمت قطعی 218 میلیون تومان آغاز شده است تا این خودرو همچنان با قیمتی رقابتی، حضوری قدرتمند در بازار شاسی‌بلند‌های ایران داشته باشد.

قیمت رنو کولئوس 2018

بر اساس اعلام نگین خودرو، در شرایط فروش جدید رنو کولئوس، این خودرو با قیمت قطعی 218 میلیون تومان و با مدل 2018 به فروش می رسد و به این ترتیب نگین خودرو نخستین شرکتی است که فروش مدل‌های 2018 را آغاز کرده است. برای خرید این خودرو می‌توانید با پیش‌پرداخت 70 میلیون تومان اقدام کنید و پرداخت‌های بعدی طی دو چک 30 و 60 روزه هر یک به مبلغ 20میلیون تومان پرداخت خواهد شد. سود مشارکت خریداران این خودرو در طرح فروش ویژه نگین خودرو 16درصد و سود انصراف 14درصد تعیین شده است و تحویل خودروها 90 روزه خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به وبسایت نگین خودرو به آدرس www.neginkhodro.com و یا شبکه نمایندگی‌های این شرکت مراجعه کنید.

 

نمایندگی های نگین خودرو

 تست فنی جامع رنو کولئوس جدید در کویر و کوهستان (گزارش)

رنو شگفتی‌ساز عرصه واردات خودرو

نمایشگاه مجازی رنو کولئوس

اولین محموله رنو کولئوس به ایران رسید

فروش رنو کولئوس با مدل 2018 به زودی آغاز می شود

تولید سیمبل و داستر مخصوص بازار ایران

خرید آسان محصولات رنو فرانسه در ایران

آشنایی با نمایشگاه مجازی رنو کولئوس

ایران ششمین بازار بزرگ رنو فرانسه

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!