پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سوپر-اسپرت-ایتالیایی-12 وحشی-Twelve -wild

Wild Twelve سوپر اسپرت عجیب ایتالیایی

Wild Twelve نام یک سوپر اسپرت ایتالیایی است که در تورین ایتالیا رونمایی شده است. این خودروی زیبا و هیبرید در عرض 2.6 ثانیه از صفر به 100 کیومتر در ساعت می رسد و تنها 30 دستگاه از آن تولید می شود. این ابر خودرو که هفته گذشته در تورین و در مرکز استودیو طراحی […]

سهیل زنگنه
سه شنبه - ۲۳ تیر ۱۳۹۴

Wild Twelve نام یک سوپر اسپرت ایتالیایی است که در تورین ایتالیا رونمایی شده است. این خودروی زیبا و هیبرید در عرض 2.6 ثانیه از صفر به 100 کیومتر در ساعت می رسد و تنها 30 دستگاه از آن تولید می شود.

این ابر خودرو که هفته گذشته در تورین و در مرکز استودیو طراحی تورینو رونمایی شد نام جالبی را با خود یدک می‌کشد. دوازده وحشی یا Wild Twelve خودروی عجیب‌الخلقه‌ای است که قرار است در تأسیسات شرکت بوگاتی در کامپاگلیانو ایتالیا تولید و به خریداران تحویل داده شود.

سوپر-اسپرت-ایتالیایی-12 وحشی-Twelve -wild

کارشناسان اذعان کرده‌اند که دوازده وحشی نام شیرینی است که برای این مدل برگزیده شده، ابرخودرویی که می‌خواهد در راه حریفان را به چالش دعوت کند و صدای دیوانه کننده‌ای دارد. این ابرخودرو که از موتوری 3.8 لیتری و دوازده سیلندر با دو توربو شارژر و دو موتور برقی بهره می‌برد چیزی در حدود 848 اسب بخار قدرت و 678 پاوند تورک تولید می‌کند. این خودرو 1450 کیلوگرم وزن دارد و به یک گیربکس 9 سرعته متصل است که قدرت خود را به چرخ‌های عقب می‌رساند.

سوپر-اسپرت-ایتالیایی-12 وحشی-Twelve -wild سوپر-اسپرت-ایتالیایی-12 وحشی-Twelve -wild

به گفته استودیو طراحی تورین که سازنده این خودرو است، شتاب صفر تا صد آن 2.6 ثانیه است و این ابرخودرو می‌تواند این سرعت را تا 390 کیلومتر بر ساعت هم افزایش دهد. از این مدل فوق‌العاده تنها 30 نمونه تولید می‌گردد. همان‌طور که در تصویر مشخص است یکی از خریداران سی‌گانه این ابرخودرو پیرو جاکومتی طراح بزرگ برند ورساچه است که در کنار اتومبیل Wild Twelve عکس یادگاری گرفته است.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی