جمع نارنجی پوشان جاده مخصوص در کرج/گزارش تکمیلی حضور سایپا در نمایشگاه خودرو البرز

در گزارش قبلی حضور سایپا و پارس خودرو را مفصلا مورد بررسی قرار دادیم و محصولات به نمایش درآمده از این 2 خودروساز بزرگ کشور در نمایشگاه خودرو البرز را معرفی کردیم. در این این گزارش تکمیلی به مرور عکس های این نمایشگاه و حضور زیر مجموعه های سایپا در این نمایشگاه می پردازیم.

به گزارش جوان خودرو- همان طور که پیشتر اشاره کرده بودیم، سایپا و پارس خودرو با دستی پر در نمایشگاه ظاهر شدند و علاوه بر مهمترین محصولات حال حاضرشان، محصولات آینده شان از جمله برلیانس C3 و سیتروئن C4 را نیز به نمایش گذاشتند.

اما اگر سری به اطراف غرقه سایپا می زدید، می توانستید از غرفه های زامیاد و چانگان نیز بازدید کنید. سایپا محصولات خودروساز صاحب نام چینی یعنی چانگان را مونتاژ می کند. اما برای اینکه به نحوه عرضه و جایگاه متفاوت برند چانگان نسبت به سایر زیر مجموعه های سایپا اشاره شود، غرفه چانگان با حال و هوایی متفوات پذیرای بازدیدکنندگان بود.

اظهارات معاون مهندسی گروه خودروسازی سایپا در حاشیه نمایشگاه خودرو البرز:

همچنین پرویز آفتاب‌سوار در حاشیه چهارمین نمایشگاه خودرو البرز در کرج در مورد حضور گروه خودروسازی سایپا در چهارمین نمایشگاه تخصصی خودروی البرز اظهار داشت: مهمترین دلایل حضور گروه خودروسازی سایپا از شرکت در نمایشگاه خودرو البرز معرفی محصولات جدید و قدیم است.

وی افزود: محصولات جدیدی که گروه خودرو سازی سایپا وارد بازار می‌کند روی پلت فرم ایکس 200 است و  یکی از این نمونه‌ها خودوری کوئیک است که  شهریور امسال وارد بازار می‌شود.

معاون مهندسی گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه خودوری “اس پی 100” خودروی دیگری است که برای سال 97 تولید می‌شود، بیان کرد: این خودرو بر روی پلتفرم جدید که شرکت سایپا بر روی آن کار کرده تولید شده و در حال حاضر دو خودروی متفاوت روی این پلاتفرم در حال انجام است.

وی گفت: کارهای مهندسی و مواردی که برای ساخت تجهیزات این خودور  مورد نیاز است تا انتهای سال 96 انجام شده و در سال 97 این خودرو به بازار عرضه می‌شود.

حضور سایپا در نمایشگاه خودرو البرز

وی با بیان اینکه این خودرو تمام استانداردهای اجباری را پاس می‌کند، عنوان کرد: این خودرو از آخرین تکنولوژی روز برخوردار است و تمام آپشن‌های مورد نظر را که خوشایند مشتریان است دارد و از ظاهر بسیار زیبایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه خودروی “اس پی زیرو” نیز روی این پلاتفرم جدید کار شده است،گفت: برنامه تولید این خودرو برای سال 98 خواهد بود و هرکدام از این دو خودرو در ورژن‌های مختلف در مدل سدان و هاچ‌بک و پنج درب تولید می‌شود.

معاون گروه خودرو سازی سایپا با بیان اینکه از ظرفیت‌های قطعه سازان داخلی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی بهره‌گیری می‌شود، تصریح کرد: برای خودروی کوییک تقریبا 90 درصد قطعات از تولیدات داخلی تامین شده و قطعاتی که از خارج تامین می‌شود در سال‌های آتی داخلی می‌شوند.

وی با بیان اینکه محدودیتی برای استفاده از تولیدات داخلی در شرکت سایپا وجود ندارد، گفت: از کل ظرفیت قطعه سازانی که بتوانند استانداردهای لازم را کسب کنند بهره‌برداری می‌شود.

معاون شرکت خودرو سازی سایپا با بیان اینکه  قیمت خودروی کوییک هنوز نهایی نشده است، عنوان کرد: کوییک ارزان‌ترین خودروی اتوماتیک کشور خواهد بود.

افتتاح رسمی نمایشگاه خودرو البرز به دست معاون استاندار (گزارش 5)

گزارش نمایشگاه خودرو البرز (4)-دورهمی با کیفیت ها در کرج

گزارش نمایشگاه خودرو البرز (3)-ژاپنی ها به خط شدند ( غرفه آرین موتور )

گزارش نمایشگاه خودرو البرز (2)- جدیدترین محصولات مدیران خودرو در یک قاب

گزارش نمایشگاه خودرو البرز (1)- دست پر ایران خودرو در نمایشگاه

حضور سایپا در دومین دوره نمایشگاه خودرو ارومیه

سایپا با چانگان CS75 و سیتروئن C4 در نمایشگاه خودرو ارومیه (گزارش 1)

۵ محصول سایپا در جمع ۴ ستاره‌ها

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!