پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

رولز رویس گوست پلیس

مهمان تجملی ناوگان پلیس

نسخه منحصر به فرد رولز رویس گوست بلک Badge در قالب یک خودرو پلیس در مراسم افتتاحیه ایستگاه پلیس چیچستر دیده شد. این در حالی است که پیش از این، ناوگان پلیس امارات متحده عربی به استفاده از خودروهای لوکس و گران قیمت در ناوگان پلیس شهرت داشت. این رولز رویس گوست بلک Badge  با […]

میلاد میرعابدینی
یکشنبه - ۱ مرداد ۱۳۹۶

نسخه منحصر به فرد رولز رویس گوست بلک Badge در قالب یک خودرو پلیس در مراسم افتتاحیه ایستگاه پلیس چیچستر دیده شد. این در حالی است که پیش از این، ناوگان پلیس امارات متحده عربی به استفاده از خودروهای لوکس و گران قیمت در ناوگان پلیس شهرت داشت.

این رولز رویس گوست بلک Badge  با طراحی اختصاصی که در روز افتتاحیه ایستگاه پلیس چیچستر معرفی شده و از چراغ های پلیس و برچسب مخصوص پلیس ساسکس بهره می‌برد. این خودرو برای پشتیبانی از پلیس ساسکس ساخته شده و با رنگ بدنه سفید Andalusian تزیین شده است. همچنین برای دیزاین کابین آن از چرم مشکی و برنزی استفاده شده است.

اما قبل از آن که ایده استفاده پلیس ساسکس از گوست در ناوگان خود منتشر شود، رولز رویس به سرعت این خودرو را به حالت نرمال درآورد و برچسب های آن را نیز جدا کرد و همین امر منجر به اتمام شایعه ای شد که گفته می شد این اولین رولز رویس متعلق به Chief Constable است. در واقع مشخص است که پلیس ساسکس نمی خواهد رویکردی همچون پلیس ابوظبی برای ناوگان خودروهای خود داشته باشد.

Andrew Ball، مدیر ارتباطات جهانی رولز رویس اظهار داشت: “مفتخریم که در روز افتتاحیه، پلیس ساسکس را حمایت کردیم. رولز رویس به عنوان عضو افتخاری جامعه بومی اهمیت خدمات اضطراری را می داند که شامل پلیس نیز می شود. ما خوشحال بودیم که برخی از کارمندان ما با خانواده های خود به این مراسم آمدند و افتخار ساخت این خودرو را به اشتراک گذاشتند.”

لامبورگینی هوراکان در ناوگان پلیس ایتالیا

وصله ناجور مرسدس بنز !/آشنایی با نخستین پیکآب بنز

تویوتا یکه تاز فروش خودرو در جهان

421 اسب بخار قدرت برای سریع ترین ولوو تاریخ

مرسدس بنز پرفروش ترین لوکس ساز جهان

هیوندای آزرا با بازار آمریکا خداحافظی می کند

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی