تخلف نماینده خودخوانده شرکت اپل در ایران

تخلف نماینده خودخواه شرکت اپل در ایران بنا به یکسری مسائل و همچنین قوانین حقوق شهروندی و چهارچوب های دولتی را زیرپا گذاشته و از قوانین کشور سرپیچی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو، برخی تخلف‌ها و کج‌روی‌های شرکت ساپراموتور که خود را نماینده رسمی OPEL در ایران معرفی کرده بود، این شرکت ضمن عقب‌نشینی از مواضعش، کلیه اقدامات خلاف قوانین خود را منکر شد. اما اکنون به نظر می‌رسد که آنها باز هم دولت را نادیده انگاشته و علی‌رغم انتشار اطلاعیه صریح سازمان حمایت مبنی بر عدم پیش‌فروش خودروهای اوپل، تعدادی از این خودروها را از همین طریق به‌صورت پیش‌فروش به مشتریان خود عرضه کرده‌اند.

شرکت ساپراموتور در روزهای گذشته قوانین دولتی را زیر پا گذاشته و اقدام به پیش‌فروش چند دستگاه از خودروهای خود کرده است. این شرکت برای اعتباربخشی و گویی دهن‌کجی به سازمان‌های نظارتی، حتی یک دستگاه از خودروهایشان را به‌صورت پیش‌فروش به یکی از بازیگران معروف کشور به اسم «لاله اسکندری» عرضه کرده است. اسکندری در گفتگوی تلفنی با ایسکانیوز، با اشاره به عدم اطلاع از رسمی بودن نمایندگی فوق، تاکید کرد در صورتی که تخلف این شرکت محرز شود، به اشخاص دیگری که به این‌صورت خودروهای فوق را پیش‌خرید کرده‌اند نیز اطلاع خواهد داد.

636393508567147941636393509690772351پیش از این نیز ساپراموتور در اقدامی تامل‌برانگیز تصویر دستکاری‌شده (Photoshop) یکی از نمایندگی‌های خود در شیراز را که به‌صورت تصنعی به نماد و نشان تجاری OPEL مزین شده بود را در فضای مجازی منتشر کرده بود که ضمن حذف سریع‌ این تصویر، بار دیگر این اقدام را منکر شدند

636393507547999827

گزارش خودرو

گفتنی است ایسکانیوز آمادگی دارد اسناد به دست آمده خود از این شرکت مبنی بر پیش‌فروش تعدادی از خودروهای اوپل و دریافت مقادیر قابل توجهی از سپرده‌های مردم را برای پیگیری حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت تقدیم مسئولان ذی‌ربط کند.

تا آخرین لحظات نگارش این خبر، هنوز گواهی فعالیت شرکت ساپراموتور در سایت مرکز اصناف ایران نه در قسمت معتبر بود و نه در قسمت ابطال! gatc.ir مرجع اصلی دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی است که به صورت مستقیم توسط مرکز امور اصناف و بازرگانان به‌ روزرسانی می‌شود.پیش تر نیز سازمان حمایت مصرف کنندگان طبق اطلاعیه ای پیش فروش خودرو توسط ساپرا موتور را غیرقانونی اعلام کرده بود.

636394262023326170636393511103463238

لزوم تسریع در روند نوسازی تاکسی های فرسوده

کاهش تدریجی سود تسهیلات خرید خودرو

بهمن دیزل در چهارمین کنفرانس صنعت پخش ایران حاضر شد

شرکت بهمن دیزل در چهارمین کنفرانس صنعت پخش ایران

دور زدن مصوبه سود بانکی توسط خودروسازان

جریمه هرگونه شعرنویسی روی خودرو

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!