آیا تویوتا سلیکا احیا خواهد شد؟

کمپانی تویوتا بنا به برخی گمانه زنی ها در سایت های خودرویی ممکن است اسم خودرو تویوتا سلیکا را احیا و اسم خودرو GT86 را با نام سلیکا روانه بازار کند و تویوتا ممکن است به چند دهه گذشته باز گردد که در ذیل به شرح توضیح داده می شود.

کمپانی تویوتا چندسالی است که برروی پروژه خودروی مفهومی FT-1 کار می کند و حالا نام نهایی این خودرو مشخص شده است. تویوتا مجدداً نام “سوپرا” را در خودروی جدیدش احیا می کند. خودرویی که قرار است به زودی وارد بازارهای جهانی شود و هم اکنون در حال گذراندن مراحل آزمایش و تست فنی توسط مهندسین این شرکت می باشد. احیای نام “سوپرا” در محصول جدید این شرکت برای طرفداران خودروهای ژاپنی کوپه بسیار خوشحال کننده بود. به تازگی شایعات و حدس و گمان هایی نیز شنیده می شود که تویوتا احتمالا نام نسل بعدی GT86را هم تغییر خواهد داد. تویوتا ممکن است مجدداً به چند دهه قبل بازگردد و نام سوپرا و سلیکا را به زبان ها بی اندازد. شاید “سلیکا” مجدداً احیا شود.

در بسیاری از سایت های تخصصی خودرو خبرهای متعددی در این خصوص منتشر شده که احتمال دارد تویوتا برای عرضه نسل جدید کوپه GT86 نام دیگری را برای آن انتخاب کند. البته برخی دیگر از کارشناسان احتمال می دهند تویوتا قصد دارد مجدداً خودروی دیگری را با نام “سلیکا” احیا کند، خودرویی با طراحی و پلتفرم TNGA و احتمالا دیفرانسیل جلو و حتی شاید در قالب یک کراس اوور جدید ظاهر شود. اما احتمال اینکه تویوتا، نسل جدید GT86 را با نام “سلیکا” روانه بازار کند نیز امکان پذیر است. زیرا نام سلیکا در جهان شناخته شده و دارای اعتبار چشمگیری است. البته برای معرفی نسل جدید GT86 تا سال ۲۰۱۹ فرصت هست! شاید هم تویوتا تنها به معرفی یک خودروی مفهومی با نام سلیکا اکتفا کند.

آس مرسدس بنز رو شد/ رمزگشایی از مرسدس بنز پروجکت وان

چری ، در راه جهانی شدن/ تیگو7 نماد دگرگونی چری در عرصه جهان

یسکوت داتیس خودرو / ولوو در ایران نمایندگی رسمی ندارد

آخرین سری از FJ کروز

برنامه ریزی هیوندای برای سال 2030

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!