خودرو جدید سیتروئن در کارخانه سایپا-سیتروئن کاشان

برخی منابع خبری می گویند که در حال حاضر اتاق سیتروئن C3 برای مونتاژ آزمایشی تریم خودرو به کاشان آمده و در اوایل تابستان می توان سهم بالایی از این هاچبک را در ایران تولید و مونتاژ کرد که به شرح ذیل اعلام می شود.

به تازگی تصاویری از خط تولید سایپا سیتروئن (سایپا کاشان) منتشر شده که خبر از ورود اولین اتاق های C3 را به داخل شرکت می دهند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو، به نقل از اسب بخار این خودرو فاصله محوری ۲۵۴۰ میلی متر را دارد و می توان به عنوان یک هاچبک معمولی و تا حدی جادار آن را معرفی کرد. همچنین پیشرانه این خودرو در نسخه بنزینی ۱٫۲ لیتر حجم دارد و با سه سیلندر به فناوری توربو مجهز است. این پیشرانه قدرت حدود ۱۱۰ اسب بخار را با گشتاور ۱۹۰ نیوتون متر تولید می کند و گیربکس شش دنده اتوماتیک دو کلاچه آن قدرت را به چرخ های جلو می رساند.

اتاق خودرو جدید سیتروئن در کاشان

اتاق خودرو جدید سیتروئن در کاشان

 شتاب این نسخه از C3 کمتر از ۹٫۵ ثانیه اعلام می شود. همچنین باید اشاره کرد که مشخصات فوق برای نسخه بازار اروپا بوده و احتمال هر نوع تغییری در مشخصات فنی این خودرو برای بازار ایران وجود دارد. به احتمال زیاد C3 قیمتی کمتر از ۹۰ میلیون تومان را در بازار ایران به خود اختصاص می دهد.
سیتروئن C3 نسل جدید قرار است که در روز شنبه هفته جاری به صورت رسمی در تهران رونمایی شود. برخی منابع خبری می گویند که در حال حاضر اتاق C3 برای مونتاژ آزمایشی تریم خودرو به کاشان آمده و در اوایل تابستان می توان سهم بالایی از این هاچبک را در ایران تولید و مونتاژ کرد.

سایپا سیتروئن در مسیر رشد

آقای کت و شلواری فرانسوی/ نگاهی به سیتروئن C6 محصول آینده سایپا

پایان تولید پراید 111 در سایپا سیتروئن

محصولات سیتروئن در سهم بازار سایپا تاثیر خواهد داشت

گزارش نمایشگاه شیراز (8) / تکمیلی / سایپا با 2 مدل سیتروئن

عرضه سیتروئن C3 تا پایان سال جاری

سایپا با چانگان CS75 و سیتروئن C4 در نمایشگاه خودرو ارومیه (گزارش 1)

جلسه مدیران ارشد شرکت پژو-سیتروئن (PSA)، ایکاپ و ایساکو برگزار شد

سیتروئن C4 تابستان به بازار می‌آید

سیتروئن پس از 39 سال با سایپا برگشت

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!