شرکت زامیاد مقصد خط تولید وانت پیکاپ ریچ می شود

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: به منظور استفاده بهینه از ظرفیت های تولیدی شرکت های تحت پوشش، خط تولید وانت پیکاپ “ریچ” در آینده ای نزدیک از پارس خودرو به زامیاد منتقل خواهد شد که به شرح ذیل اعلام می شود.

بروزرسانی:

شرایط فروش پیکاپ ریچ توسط پارس خودرو اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو :

محسن جهرودی در مراسم معارفه مدیرعامل شرکت زامیاد ضمن اعلام این مطلب افزود: با انتقال خط تولید وانت پیکاپ تک کابین و دو کابین “ریچ” به شرکت زامیاد به عنوان شرکتی باسابقه و پیشرو در زمینه تولید وانت، ضمن استفاده بهینه از ظرفیت های تولیدی و انسانی در این شرکت، دیدگاهمان به مقوله تولید وانت در گروه خودروسازی سایپا را تخصصی تر می نماییم.

وی در ادامه به نگاه ویژه سایپا به تولید خودروهای مسافری اشاره و خاطرنشان کرد: در راستای کمک به نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و کاهش آلودگی هوا،  به زودی تولید مجدد اتوبوس در شرکت زامیاد آغاز می شود.
گفتنی است، وانت ریچ خودرویی دو کابین و دو دیفرانسیل است که تولید آن از سال 1393 در شرکت پارس خودرو آغاز شده است .این خودرو بر اساس پلت فرم نیسان پیکاپ ساخته شده و شباهت زیادی به آن دارد.
ریچ “علاوه بر قابلیت آفرود داشتن و عبور از موانع ناهموار، برای کاربری های متفاوتی استفاده می شود که می توان به نسخه آمبولانس آن نیز اشاره کرد.
کیسه هوای راننده و سرنشین جلو ، سیستم ترمز ضد قفل ، سیستم تهویه مطبوع دستی ، شیشه بالابر برقی جلو و عقب ، قفل مرکزی ، تنظیم ارتفاع نور چراغ ها جلو ، آینه های جانبی با قابلیت تنظیم الکتریکی و سیستم صوتی با قابلیت پخش MP3 و پورت USB از آپشن های وانت ریچ است

فروش نقدی و اعتباری وانت آریسان (فروردین 97)

فروش فوری نقدی محصولات زامیاد (فروردین 97)

موفق عمل کردن سایپا در تحقیق و توسعه محصولات

فروش فوری سراتو آپشنال سایپا با 8 میلیون تخفیف (آذر 96)

تخفیف ویژه سایپا برای مالکان برلیانس سری H در طرح پاییزی

“بیراهه روی” با بار اضافه! / مقایسه پیکاپ ریچ و کاپرا2

برگزاری مراسم معارفه مدیر عامل جدید زامیاد

مدیرعامل گروه زامیاد منصوب شد

محصولات جدید زامیاد سال آینده در بازار

توسعه شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با محصولات زامیاد

جایگزین موتور Z24 با طراحی جدید برای شرکت زامیاد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!