پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

پژو پارس اتوماتیک

تولید پژو پارس اتوماتیک در سایت ایران خودرو کرمانشاه

تولید پژو پارس اتوماتیک طی دو ماه گذشته به سبد محصولات سایت ایران خودرو کرمانشاه اضافه شد. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از ایکوپرس : سيد احمد حاجي خليلي معاون مهندسي ايران خودرو با بيان اين كه راه اندازي سايت كرمانشاه موجب اشتغال مستقيم بيش از 400 نفر نيروي كار شده گفت: […]

امیر
دوشنبه - ۱۴ اسفند ۱۳۹۶

تولید پژو پارس اتوماتیک طی دو ماه گذشته به سبد محصولات سایت ایران خودرو کرمانشاه اضافه شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از ایکوپرس :

سيد احمد حاجي خليلي معاون مهندسي ايران خودرو با بيان اين كه راه اندازي سايت كرمانشاه موجب اشتغال مستقيم بيش از 400 نفر نيروي كار شده گفت: با توجه به روند رو به رشد توليد،‌ شيفت دوم سايت كرمانشاه فعال شده و تولید روزانه آن 120 دستگاه خودرو است که اين تعداد قابل افزايش به 150 دستگاه خودرو در دوشيفت كاري است.

وي بهينه سازي و بهره‌وري بالا براي توليد سودآور را از نتايج فعاليت سايت هاي استاني ايران خودرو عنوان كرد و گفت: در سايت مازندران نيز پروژه هاي بهبود مناسبي اجرا كرديم كه ظرفيت توليد از 100 دستگاه به 200 دستگاه افزايش يافته است.

معاون مهندسي ايران خودرو با اشاره به تجميع توليد محصولات شاسي بلند در ايران خودرو خراسان گفت: پروژه اي با سرمايه گذاري 40 ميليارد تومان براي افزايش ظرفيت توليد در اين پايگاه ايران خودرو تعريف شده كه به زودي به بهره برداري خواهد رسيد.

وي تاكيد كرد: برنامه توليد با ظرفيت 600 دستگاه در روز بود كه بعد از ارتقا و بهبود صورت گرفته تا پايان سال به 700 دستگاه و تا تيرماه  سال آينده به 750 دستگاه افزايش خواهد يافت.

ایران خودرو با چهار محصول در نمایشگاه خودرو ارمنستان

عرضه محصولات جدید ایران خودرو در بازار کشور عراق

صادرات 10 هزار دستگاه خودرو در سال 97 توسط ایران خودرو

پیش فروش پلکانی محصولات ایران خودرو با تخفیف ویژه (اسفند 96)

پیش فروش محصولات ایران خودرو در طرح فیروزه ای (اسفند 96)

پیش فروش عادی محصولات ایران خودرو همراه با تخفیف (اسفند 96)

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی