زمان خدمات امداد نوروزی سایپا علی‌رغم افزایش تعداد خودروها افت نکرد

مدیرعامل شرکت امدادخودرو سایپا گفت: علیرغم افزایش 12درصدی حجم سفرهای نوروزی در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، شبکه امداد خودرو سایپا توانسته مدت زمان انتظار برای امداد نوروزی سایپا به مشتریان را در سطح سال قبل حفظ کند

بهزاد پناهی با بیان مطلب فوق افزود: امسال یک میلیون و 215 هزار دستگاه خودرو گروه سایپا تحت پوشش دوره گارانتی قرار داشتند که نسبت به سال گذشته رشد 35 درصدی داشته است و با این وجود تعداد پذیرش خودرو در شبکه نمایندگی های گروه سایپا نسبت به سال گذشته در حد 1 درصد افزایش یافت که نشان دهنده رشد کیفیت خودروهای تولیدی گروه سایپا بوده است.

به گفته وی در طرح نوروزی امسال، هیچ موردی مبنی بر ایراد فراگیر در محصولات گروه سایپا وجود نداشت که نشان می دهد این گروه توانسته، سطح کیفی قطعات و محصولات خود را هم افزایش دهد.

پناهی اعلام کرد که باوجود افزایش خودروهای تولیدی گروه در سال جاری نسبت به سال گذشته، تغییر محسوسی در تعداد پذیرش خدمات امدادی وجود نداشته که حاکی از رشد کیفیت خودروها است.

مدیرعامل شرکت امداد خودرو سایپا توانمندسازی بیشتر ناوگان امدادخودرو سایپا را یکی از اهداف این شرکت در سال جاری به منظور کاهش زمان انتظار و افزایش رضایت مشتری عنوان کرد.

قیمت کوییک تا 2 هفته دیگر تعیین می شود؟/ تغییر قیمت خودروهای داخلی در دست اقدام

پاسخگویی وپیگیری مرکز امور مشتریان گروه سایپا در ایام نوروز

حضور فعال 460 نمایندگی منتخب سایپا در طرح امداد نوروزی

ارائه خدمات به خودروهای غیرسایپایی در دستور کار امداد خودرو سایپا

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!