فروش نقدی نیسان جوک و نیسان ایکس تریل (فروردین 97)

فروش نقدی دو محصول نیسان جوک و نیسان ایکس تریل توسط جهان نوین آریا نماینده رسمی نیسان در ایران با تحویل 5 روزه در فروردین ماه سال جاری اعلام می شود.

فروش نقدی نیسان ایکس تریل 2017 (فروردین 97) :

فروش نقدی نیسان ایکس تریل 2017 (فروردین 97)

فروش نقدی نیسان ایکس تریل 2017 (فروردین 97)

فروش نقدی نیسان جوک 2017 (فروردین 97) :

فروش نقدی نیسان جوک 2017 (فروردین 97)

فروش نقدی نیسان جوک 2017 (فروردین 97)

مشخصات فنی نیسان جوک

به پیروی از نمای ظاهری، کابین نیز طراحی خاصی دارد. این طراحی خاص در قسمت کنسول میانی که ظاهرش از روی بدنه و باک موتورسیکلت الهام گرفته شده و دستگیره منحصر به فرد درها خودش را نشان می دهد. در نسخه اسپرت می توانید کابین را با تریم رنگی براق تزیین کنید. همچنین نسخه پلاتینیوم به یک نمایشگر 5.8 اینچی در کنسول جلو مجهز شده که با استفاده از سیستم یکپارچه I-CON تنظیمات خودرو را کنترل می کند. علی رغم ابعاد جمع و جور جوک، این کراس اوور دوست داشتنی فضای مناسبی را داخل کابین در اختیارتان قرار می دهد و به لطف طراحی منطقی، فضای ردیف عقب صندلی هایش نیز همچون C-HR دلگیر نیست.

امکانات نیسان ایکس تریل :

ABS , EBD, ESP، کیسه هوای راننده و سرنشین، جانبی و پرده‌ای، سیستم ضد سرقت ایموبلایزر، هندزفری بلوتوث / پخش موسیقی با بلوتوث، USB و AUX، سیستم کنترل شاسی فعال، سیستم توزیع متغیر گشتاور، رادار هشداردهنده خروج از خط و نقاط کور، سیستم نگهدارنده خودرو در شیب، رادار شناسایی اشیاء متحرک، سیستم مانیتور دید ۳۶۰ درجه (AVM)، سیستم 4×4 تمام وقت نیسان (AWD همراه با کنترل دستی)، سیستم تهویه هوای دوگانه اتوماتیک، کروز کنترل، سیستم ورود بدون کلید هوشمند و دکمه استارت، مانیتور چند منظوره پشت آمپر (VID)، صندلی‌های تمام چرمی با قابلیت تنظیم برقی برای صندلی‌های جلو، چراغ‌های LED دوگانه و سیستم نوربالای اتوماتیک، چراغ‌های روشن در روز LED، آینه‌های جانبی جمع‌شونده برقی و دارای چراغ راهنما، سنسور نور و باران، چراغ‌های LED جلو مجهز به چراغ‌شوی، درب عقب برقی (Motion Detection)، رینگ آلومینیومی 18 اینچ اسپرت.

صدر نشین بازار نیسان / ایکس تریل پرفروش ترین SUV نیسان

قیمت جدید نیسان جوک اعلام شد

یسان ایکس تریل 2018 چه تفاوت هایی با قبل دارد؟

کارنامه درخشان نیسان ایکس تریل در میزان رضایت مشتریان

امکان تست درایو نیسان ایکس تریل پیش از خرید

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!