پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

بیوک اِنکور مدل ۲۰۱۶

بیوک اِنکور مدل ۲۰۱۶ با عنوان «اسپورت تورینگ»

بیوک اِنکور مدل ۲۰۱۶ صاحب یک سطح تریم جدید با عنوان «اسپورت تورینگ» شده که بیشتر از آن که صرفاً یک پکیج تجهیزات ساده باشد، برای این کراس‌اور کامپکت لوکس یک موتور قدرتمندتر به همراه دارد. موتور توربوی ۱/۴ لیتری چهار سیلندر در مدل اسپورت تورینگ که هیچ ارتباطی با موتور استاندارد ۱/۴ لیتری در […]

javankhodro
یکشنبه - ۱۸ مرداد ۱۳۹۴

بیوک اِنکور مدل ۲۰۱۶ صاحب یک سطح تریم جدید با عنوان «اسپورت تورینگ» شده که بیشتر از آن که صرفاً یک پکیج تجهیزات ساده باشد، برای این کراس‌اور کامپکت لوکس یک موتور قدرتمندتر به همراه دارد. موتور توربوی ۱/۴ لیتری چهار سیلندر در مدل اسپورت تورینگ که هیچ ارتباطی با موتور استاندارد ۱/۴ لیتری در دیگر مدل‌های انکور ندارد، قدرتی به اندازه ۱۵۳ اسب‌بخار و گشتاور حداکثری به اندازه ۲۴۰ نیوتن‌متر تولید می‌کند که به ترتیب ۱۵ اسب‌بخار و ۴۰ نیوتن‌متر نسبت به استاندارد بیوک انکور بالاتر هستند.

بیوک اِنکور مدل ۲۰۱۶

موتور جدید بخشی از خانواده جدید موتورهای «اکو تک» در جنرال‌موتورز محسوب می‌شود و با یک گیربکس اتوماتیک ۶ سرعته همراه می‌شود. این موتور با بلوک آلومینیومی و چهار سیلندر از برخی آپگریدها برای کاهش نویز و لرزش بهره‌مند شده و همچنین به صورت استاندارد از سیستم استاپ-استارت برای کاهش مصرف سوخت استفاده می‌کند. در حالی که دیفرانسیل جلو به صورت استاندارد ارائه می‌شود، از آپشن دیفرانسیل تمام‌چرخ متحرک نیز می‌توان استفاده کرد.

بیوک اِنکور مدل ۲۰۱۶

بیوک انکور اسپورت تورینگ ۲۰۱۶ علاوه بر قدرت بیشتر، از چرخ‌های ویژه ۱۸ اینچی و یک اسپویلر سقفی نیز بهره می‌برد. این مدل همچنین به صورت استاندارد با پکیج «تجهیزات راحتی» انکور عرضه می‌شود که شامل مواردی چون سیستم کنترل هوای دوگانه، چراغ‌های مه‌شکن، هشدار نقطه کور و ترافیک پشت‌سر، استارت از راه دور و یک درگاه ۱۲۰ ولتی است. دیگر آپشن‌های شامل یک سیستم صوتی Bose، نمایشگر لمسی، سیستم راهبری و یک سقف آفتابگیر هستند.

قیمت‌گذاری بیوک انکور اسپورت تورینگ ۲۰۱۶ هنوز اعلام نشده است. این در حالی است که انکور مدل ۲۰۱۵ بازه قیمتی بین ۲۴۹۹۰ تا ۳۱۸۶۰ دلار داشته است.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی