پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

نمایشگاه_خودرو_نمایشگاه اتومبیل_موستانگ

نمایشگاه خودروهای تیونینگ و کلاسیک در اردبیل برگزار می شود.

رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان اردبیل از برگزاری فستیوال و نمایشگاه خودروهای تیونینگ و کلاسیک ، آپشن دار – و در مرکز استان خبر داد. به نقل از مهر، عزیزه تراز  اضافه کرد: این جشنواره – نمایشگاه طی تعطیلات اواخر هفته جاری و در ابتدای جاده خروجی اردبیل به سمت سرعین برپا خواهد شد. […]

سهیل زنگنه
شنبه - ۲۴ مرداد ۱۳۹۴

رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان اردبیل از برگزاری فستیوال و نمایشگاه خودروهای تیونینگ و کلاسیک ، آپشن دار – و در مرکز استان خبر داد.

به نقل از مهر، عزیزه تراز  اضافه کرد: این جشنواره – نمایشگاه طی تعطیلات اواخر هفته جاری و در ابتدای جاده خروجی اردبیل به سمت سرعین برپا خواهد شد.

به گفته وی پیش از این نیز دو نمایشگاه خودروها و موتورهای کلاسیک، آنتیک و خاص خارجی و داخلی با حضور صاحبان و علاقمندان این خودروها در اردبیل برگزار شده است.

رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان با اشاره به نمایش 30 خودرو آپشن دار – تیونینگ، آنیتک و کلاسیک در این نمایشگاه تصریح کرد: علاوه بر این برنامه های متنوعی در قالب جشنواره برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه خودروهای شرکت کننده در نمایشگاه از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند، هدف از برگزاری نمایشگاه خودروهای کلاسیک و خاص را ایجاد نشاط در بین شهروندان و علاقمندان به این اتومبیل ها عنوان کرد.

تراز ادامه داد: شناسایی و ساماندهی صاحبان خودروهای کلاسیک استان، جذب مردم به فعالیت های ورزشی مرتبط، شناسایی توانمندی های استان برای حضور در نمایشگاه های کشوری و بین المللی و… از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

وی با اشاره به برگزاری اینگونه نمایشگاه ها در سطح سایر استان ها و در کشورهای دیگر عنوان کرد: استان اردبیل به لحاظ دارا بودن خودروهای تک و ارزشمند می تواند در سطح کشور مطرح شود.

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیل رانی استان با اشاره به مشارکت بخش خصوصی در این نمایشگاه تاکید کرد که شهروندان اردبیل استقبال گسترده ای از دو نمایشگاه برگزار شده طی سال های گذشته داشتند، بنابراین انتظار داریم امسال نیز این استقبال قابل توجه باشد.

فروش فورد تاندربرد 1959 در ایران به مبلغ 350 میلیون

کت و شلوار اتوکشیده! دیدار با لینکلن کنتیننتال 1977

بررسی رنو PK توربو

فورد موستانگ مک وان 1969

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی