مدیران خودرو حامی برگزاری هجدهمین دوره مسابقات مهارت ملی

هجدهمین دوره مسابقات مهارت ملی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با حمایت و تامین تجهیزات و لوازم آموزشی از سوی شرکت مدیران خودرو و با هدف ارتقا سطح آموزش و تربیت کارشناسان فنی و همچنین کمک به اشتغال جوانان ایرانی صورت گرفت.

هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت یکشنبه ۲۴ تیرماه در ۳۳ رشته همزمان درمرکز تربیت مربی، اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان البرز و مرکز تخصصی فناوری خودرو ۹ دی آغاز شده و تا ۲۷ ادامه دارد. این مسابقات با حضور ۵۲۴ رقابت‌کننده از ۳۱ استان با قضاوت ۵۴۴ کارشناس ادامه دارد. صبح امروز معاون معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، مدیران شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو و برخی از نمایندگان مجلس از مرکز فنی و حرفه‌ایی بازدید کردند و بر تداوم آموزش های تخصصی و پرورش نیروهای ماهر تاکید شد.

این مسابقات در حوزه خودرو بصورت تخصصی در بخش های فناوری ،صافکاری و نقاشی خودرو برگزار می‌شود. شرکت مدیران خودرو به عنوان سومین خودرو ساز کشور با رویکرد بومی سازی خدمات پس از فروش خودروهای تحت پوشش درسرار کشور و از سوی دیگر کمک به اشتغال زایی نیروهای جوان متخصص جویای کار ، نسبت به عقد توافقنامه همکاری با سازمان آموزش فنی و حرفهای کشور اقدام نموده است . در راستای اجرایی شدن توافقنامه فوق ، تا کنون 8 مرکزاز مراکز منتخب سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور توسط این شرکت تجهیز شده است وهم اکنون طبق برنامه زمانبدی آموزش فی مابین ، مراکز فوق در حال برگزاری دورههای آموزش برای پرسنل فنی نمایندگان مجاز مدیران خودرو می باشند، و همچنین شرکت مدیران خودرو بعنوان اسپانسر اصلی این دروه از رقابت‌ها با سازمان فنی و حرفه ای کشور همکاری دارد. هفته گذشته مدیران خودرو دومین سری از تجهیزات آموزشی خودرویی را به این سازمان اهداء کرده بود که بطور خاص در این دوره از رقابت ها از آن استفاده شده است تا بدینوسیله رسالت اجتماعی خود را بمنظور تحقق اهداف ملی محقق نماید .

لازم به ذکر است شرکت مدیران خودرو کارشناسان فنی و پذیرشگران منتخب شبکه نمایندگان مجاز خود را در اکتبر 2018 به مسابقات بین المللی رقابت در چین اعزام خواهد نمود که به این منظور برنامه ریزی های لازم برای برگزاری اردوهای آمادگی کارشناسان اعزامی خود را قبل از شروع مسابقات جهانی در سازمان فنی و حرفه ای مرکز 9 دی صورت گرفته است تا بالاترین آمادگی های لازم برای حضور پرقدرت در این مسابقات ایجاد شود. طبق اعلام مسئولان برگزاری، این مسابقات همچنین بعنوان رقابت های انتخابی نفرات اعزامی برای شرکت در رقابت های مهارت بین المللی کشور روسیه خواهد بود. 5 نفر برتر در رشته های مشخص سال آتی به مسابقات بین‌المللی مهارت 2019 کازان روسیه (شهریور 98) اعزام خواهند شد. روز گذشته نیز الکس اسکار نیاکوف سرپرست تیم و رئیس واحد توسعه کلان منطقه ای سازمان مسابقات جهانی روسیه ضمن تشکر و ابراز خرسندی از حضور خود در زمان برگزاری این رقابت ها در ایران، گفت: ” شبیه سازی این مسابقات، تقلیدی از مسابقات جهانی است و کارشناسان نقاط قوت و ضعف  آن را مورد بررسی قرار خواهند داد.” آئين اختتامیه هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت هم زمان با هفته مهارت در مرداد ماه سال جاري با حضور مسئولان کشوری در مجموعه میلاد تهران برگزار خواهد شد.

شاخصه های برتری ام وی ام 315 نسبت به رقبا

آغاز مرحله دوم فروش چری تیگو7 + قیمت جدید تیگو7

تحویل محصولات مدیران خودرو شتاب گرفت

دومین مرحله ارسال تجهیزات فنی- آموزشی مدیران خودرو به مراکز فنی حرفه ای کشور

مشتری خوش شانس مدیران خودرو ، ام وی ام 110 برنده شد!

چری تیگو7 را روی هوا زدند! / استقبال چشمگیر خریداران از شاسی بلند لوکس چری

یکه تازی چری تیگو7 در بازار ایران/ شاسی بلند لوکس چینی ماند و رقبای وارداتی پریدند!

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!