جبران تاخیر در تحویل خودروهای ثبت نامی اولویت نخست ایران خودرو

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: جبران تولید و تاخیر در تحویل خودروهای ثبت نامی را اولویت نخست ایران خودرو در شرایط فعلی است.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو؛
مصطفی خان کرمی در نشست با نمایندگان منتخب ایران خودرو در استان خراسان از ایجاد شرایط باثبات در تولید در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: با رسیدن تولید به شرایط ثابت و یکنواخت، تحویل خودرو به مشتریان نیز با سرعت بالاتری انجام خواهد شد.
وی افزود: با افزایش تولید میزان تاخیر در تعهدات به مشتری به شدت کاهش خواهد یافت.
خان کرمی با عذرخواهی از مشتریان برای تاخیر در تحویل خودروها، شرایط حاکم در اقتصاد جامعه را حساس توصیف کرد و گفت: با تدابیری که اندیشیده شده میزان تاثیر تحریم را به حداقل خواهیم رساند.
وی از افزایش ظرفیت تولید محصولات هایما و اچ30کراس در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: این محصولات جذابیت بالایی برای مشتریان دارد و در صدد هستیم تا با افزایش ظرفیت خواست مشتریان را تامین و رضایت آنان را جلب کنیم.
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با بیان این که تعهدات محصول 2008 به صورت کامل انجام خواهد شد گفت: قطعات مورد نیاز برای تولید این خودرو تامین شده و به تعداد خودروی ثبت نامی تولید انجام خواهد شد.
خان کرمی تصریح کرد: با برگشت تولید به شرایط عادی برنامه های فروش جدیدی را برای محصولات ایران خودرو اعلام خواهیم کرد.جبران تولید و تاخیر در تحویل خودروهای ثبت نامی را اولویت نخست ایران خودرو در شرایط فعلی است.
در ادامه نمایندگان منتخب ایران خودرو در استان خراسان به طرح دیدگاه ها و نظرات و همچنین دغدغه های خود در شرایط فعلی پرداختند و معاون بازاریابی و فروش نیز ضمن قدردانی از همراهی نمایندگان با ایران خودرو پاسخ های لازم به هر یک از نمایندگان را ارایه کرد. در پایان نشست با اهدای لوح، از تلاش های نمایندگان ایران خودرو در استان خراسان تقدیر شد.
گفتنی است در این نشست مدیر بازاریابی و شبکه فروش ایران خودرو و مدیران منطقه ای ایران خودرو در خراسان نیز حضور داشتند.
ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!
 1. حسین مخبر

  سلام موعد تحویل خودروی ثبت نامی من پژو۴۰۵ اس ال ایکس ۳۱شهریور۹۷ بوده که هنوز نگرفتم کسی میدونه با چقدر تاخیر تحویل میدهند؟؟؟تشکر

 2. فرشید

  شما که نمتونید به موقع به تعهداتون عمل کنیدپس چرا بازم پیش فروش میکنیدملت راساده گیرآوردید…..؟

 3. حسین

  سلام
  بله درست می فرمایندفرشید.آخر هیچ نهادی نیست روی ایران خودرو و سایپا نظارت کنه.وقتی ماشین ندارن سر موقع تحویل بدن چرا دوباره اجازه ثبت نام بهشون میدن.

 4. مرتضی

  سلام من پژو slx اول سال ثبت نام کردم تحویلی مهر ماه بوده الان دیماه هست امروز روفتم ایرانخودرو میگه هنوز خبری نیست کسی هست بگه چقدر‌باید منتظر موند