پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سردار نصیری

بايد از فرهنگ دفاع مقدس در مقابله با دشمني هاي جديد و جنگ اقتصادي الگو بگيريم

سردار نصيري فرمانده حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با اشاره به اينكه بايد با تلاش مضاعف در عرصه اقتصادي و فعاليت با محوريت اقتصاد مقاومتي از رهنمودهاي مقام معظم رهبري در اين زمينه بهره بگيريم گفت: همه ما بايد از فرهنگ دفاع مقدس در مقابله با دشمني هاي جديد الگو بگيريم و حركت سايپا در […]

هادی سیانکی
یکشنبه - ۸ مهر ۱۳۹۷

سردار نصيري فرمانده حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با اشاره به اينكه بايد با تلاش مضاعف در عرصه اقتصادي و فعاليت با محوريت اقتصاد مقاومتي از رهنمودهاي مقام معظم رهبري در اين زمينه بهره بگيريم گفت: همه ما بايد از فرهنگ دفاع مقدس در مقابله با دشمني هاي جديد الگو بگيريم و حركت سايپا در اين راستا ستودني است.

در مراسم يادواره شهداي صنعت كه به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس با حضور جمعي از فرماندهان سپاه پاسداران، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، مديرعامل، مديران ارشد و كاركنان گروه خودروسازي سايپا برگزار شد، پيكر مطهر دو شهيد گمنام دفاع مقدس در مجتمع صنعتي سازه گستر سايپا تشييع و مقام شامخ شهداي دفاع مقدس مورد تجليل قرار گرفت.

در اين مراسم سردار علي نصيري با بيان مطلب فوق خاطرنشان كرد: مبناي حركت انقلاب اسلامي تغيير در حكومت موجود و ايجاد تحول در جامعه بود.

وي گفت: امام خميني (ره) اهداف انقلاب اسلامي را در سه محور اصلي تبيين كرد كه محور اول تغيير حكومت شاهنشاهي و تبديل آن به نظام اسلامي و محور دوم بسط و گسترش حكومت اسلامي به كشورهاي منطقه و محور سوم اتصال انقلاب اسلامي به انقلاب جهاني حضرت مهدي (عج) است.

نصيري افزود: استكبار جهاني با اطلاع از اهداف عميق انقلاب اسلامي، طي 40 سال در مقابل نظام جمهوري اسلامي ايران صف آرايي كرده تا انقلاب ايران به اهدافش نرسد كه البته در اين خصوص شكست خورده است، چون انقلاب ما برگرفته از قران و عترت بوده و الگوي حركت انقلاب ما مكتب عاشورا است.

وي تاكيد كرد: دشمن مي دانست اگر انقلاب ما به نهال پرثمري تبديل شود، بلاي جان آنها خواهد شد و از اين رو با ايجاد بحران هاي داخلي در اوايل انقلاب، 19 ماه پس از پيروزي انقلاب اسلامي جنگ نابرابر را بر ملت ايران تحميل كرد.

سردار نصيري با اشاره به شرايط نامناسب و عدم آمادگي كامل كشور در مواجه با جنگ تحميلي تاكيد كرد: مردم و مسئولان با الهام از فرهنگ عاشورا در مقابل دشمن تا دندان مسلح تا پاي جان ايستادگي كردند و در سايه هدايت هاي ولايت فقيه توانستند دفاع مقدس را با موفقيت پشت سر بگذارند و در واقع دفاع مقدس برگي زرين از تاريخ كشور ماست.

وي با اشاره به قيام عاشورا و پيام حضرت زينب(س) مبني بر اينكه هر آنچه در كربلا رخ داد زيبايي بود، انقلاب اسلامي ايران را در راستاي انقلاب امام حسين(ع) دانست و گفت: چون انقلاب ما براي احياي دين خدا بود همه صحنه هاي انقلاب و دفاع مقدس زيبا بوده است.

اين فرمانده دوران دفاع مقدس تصريح كرد: از دفاع مقدس درس هاي زيبايي گرفتيم كه بزرگترين درس آن، اوج دلدادگي مردم به آرمان هاي حضرت امام (ره) و انقلاب اسلامي بوده است.

فرمانده حفاظت سپاه پاسداران گفت: دشمن در حال حاضر استراتژي خويش را تغيير داده و با تغيير ماهيت در دشمني با انقلاب ما در نظر دارد نسل آينده كشور را از نسل گذشته انقلاب دور كند و جنگ فرهنگي را آغاز كرده است.

وي تاكيد كرد: همانگونه كه مقام معظم رهبري فرموده اند دشمن در جنگ فرهنگي نيز شكست خورده، چون در عصر حاضر امثال شهيد حججي ها به صحنه آمده اند و اينها نشانه هاي شكست دشمن در جنگ فرهنگي است.

در اين مراسم پيام سرلشگر قاسم سليماني فرمانده نيروي قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي ابلاغ شد.

در اين پيام كه از سوي سردار مطهري جانشين فرمانده نيروي قدس سپاه قرائت شد، آمده است: ضمن عرض تسلیت و تعزیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بسیار علاقه مند به حضور در این مراسم و ادای احترام به شهدای معزز، بسیجیان و صنعت گران گروه سايپا بودم که متاسفانه توفیق حضور میسر نشد لذا ضمن عرض خسته نباشید به مدیرعامل و کارکنان خدوم گروه خودروسازی سایپا از درگاه خداوند متعال برای جمیع صنعت گران کشور توفیق روزافزون مسئلت می كنم.

ایثار و فداکاری سال های دفاع مقدس الگوی سایپا در تولید و اشتغال است

دبیرستان سایپا در روستای زلزله زده کوئیک به بهره برداری می رسد

سایپا در شهریور ماه 26 هزار خودرو به مشتریان تحویل داد

95 میلیون بازدید از سایت سایپا در زمان پیش فروش خودرو

واکنش سایپا به درج مطلبی در یک رسانه در خصوص پیش فروش اینترنتی خودرو

تفاوت فروش محصولات ایران خودرو و سایپا در چیست؟

 

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی