پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

وانت ریچ-زامیاد

اولین وانت ریچ با نشان زامیاد از خط تولید خارج شد

در مراسمي با حضور محمد زارع پوراشكذري مديرعامل شركت زامياد، اعضاي هيات مديره و جمعي از مديران ارشد اين شركت، اولين وانت ريچ با برند و نشان زامياد از خط توليد خارج شد. پیش از این پیکاپ ریچ در خط تولید پارس خودرو به تولید می‌رسید و مدتی قبل وظیفه تولید آن به زامیاد محول […]

میلاد میرعابدینی
پنجشنبه - ۳ آبان ۱۳۹۷

در مراسمي با حضور محمد زارع پوراشكذري مديرعامل شركت زامياد، اعضاي هيات مديره و جمعي از مديران ارشد اين شركت، اولين وانت ريچ با برند و نشان زامياد از خط توليد خارج شد. پیش از این پیکاپ ریچ در خط تولید پارس خودرو به تولید می‌رسید و مدتی قبل وظیفه تولید آن به زامیاد محول شد. زیر مجموعه ای از سایپا که با خودروهای تجاری سبک و سنگین در بازار حضور دارد.

در اين مراسم مديرعامل شركت زامياد، در جمع كارگران خط توليد وانت پيكاپ ريچ ضمن قدرداني از تلاش هاي شبانه روزي صورت پذيرفته توسط پرسنل اين شركت تاكيد كرد: توان و ظرفيت نيروهاي متخصص شركت زامياد بارها در گروه خودروسازي سايپا به اثبات رسيده است، به طوري كه توانستند در مدت زمان كمتر از سه ماه، ضمن استقرار خط توليد وانت ريچ در اين شركت، ظرفيت اوليه توليد اين محصول را به 20 دستگاه در روز برسانند. ضمن اينكه با برنامه ريزي انجام شده قصد داريم توليد وانت ريچ در زامياد را به ظرفيت 40 دستگاه در روز برسانيم.

وانت ریچ-زامیاد

وي در ادامه با اشاره به ظرفيت بالاي نيروي انساني متعهد و متخصص زامياد، ابراز اميدواري كرد: اين شركت بتواند بهتر از گذشته در زمينه توسعه توليد خودروهاي تجاري به حركت خود ادامه دهد.

مديرعامل شركت زامياد، عرضه وانت ريچ به بازار را گامي مهم به منظور افزايش تنوع سبد محصولي اين شركت دانست و گفت: با توجه به برنامه درنظر گرفته شده، اين روند تداوم خواهد داشت و محصولات جديد زامياد از جمله نسل به روز شده وانت ريچ تا پايان سال توليد و به بازار عرضه خواهد شد.

گفتني است، با تجربه و تخصص شركت زامياد در زمينه توليد خودروهاي تجاري سبك و در راستاي تمركز توليد اين نوع خودروها در گروه خودروسازي سايپا، توليد وانت ريچ به شركت زامياد سپرده شده است.

ترقی وانت آریسان در کیفیت/ 2 ستاره در کارنامه کیفیت وانت ایران خودرو

جشنواره فروش ویژه کامیونت های آمیکو

جدیدترین آمار از تولید انواع خودرو / کاهش 37 درصدی تولید وانت

آمیکو در راه بازارهای اروپایی/ ارس خودرو دیزل از پیکاپ آسنا تیونینگ شده رونمایی کرد

نخستین محموله از وانت ریچ زامیاد وارد شبکه توزیع شد

پادرا جانشین خلف نیسان آبی

شرکت زامیاد مقصد خط تولید وانت پیکاپ ریچ می شود

(( آراد )) و (( آذر )) اعضای جدید خانواده زامیاد

بیراهه روی با بار اضافه! / مقایسه پیکاپ ریچ و کاپرا2

خداحافظی با وانت نیسان آبی تا پایان سال 97

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی