پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سیستم فروش بلیت قطار ارتقا می یابد

رفع مشکلات و ارتقا سیستم فروش بلیت قطار ها در هفتمین جلسه هماهنگی معاونت مسافری راه‌آهن با مدیران عامل شرکت‌های مسافری تاکید شد. به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو؛ در جلسه مدیران عامل شرکت های حمل و نقل ریلی مسافری با معاونت مسافری و مدیر کل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری، ضمن […]

هادی سیانکی
دوشنبه - ۲۱ آبان ۱۳۹۷

رفع مشکلات و ارتقا سیستم فروش بلیت قطار ها در هفتمین جلسه هماهنگی معاونت مسافری راه‌آهن با مدیران عامل شرکت‌های مسافری تاکید شد.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو؛

در جلسه مدیران عامل شرکت های حمل و نقل ریلی مسافری با معاونت مسافری و مدیر کل برنامه ریزی و نظارت بر خدمات مسافری، ضمن بررسی آخرین وضعیت شرکت های حمل ونقل ریلی مسافری، مشکلات و اقدامات صورت گرفته از سوی شرکت‌ها در ۳ حوزه بررسی شد.

بر اساس این گزارش، ارتقا سیستم فروش بلیت قطار از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح و مصوب شد تا ارتقای سیستم فروش در دستور کار قرار گیرد.

بر این اساس، مقرر شد ظرف چند روز آینده جلسه ای مختص مشکلات و ارتقاء سیستم فروش بلیت قطار با حضور نمایندگان شرکت‌ های حمل و نقل ریلی مسافری برگزار شود تا نسبت به رفع موانع اقدام‌های جدی صورت پذیرد.

گفتنی است افزایش دستگاه‌ های ترن واش در ایستگاه‌ های مبادی تهران و خراسان از جمله مصوبات دیگر این جلسه بود که در راستای ارتقای تمیزی واگن‌ ها و رضایت مسافران مورد تایید قرار گرفت.

ساماندهی قراردادهای بهره‌برداری هم مورد دیگر مطرح شده در این جلسه بود و بر اساس هماهنگی انجام گرفته قرار است قراردادهای بهره‌برداری شرکت‌ها ساماندهی شود.

این جلسه، هفتمین جلسه هماهنگی بین معاونت مسافری راه‌ آهن و مدیرکل برنامه‌ ریزی و نظارت بر خدمات مسافری با مدیران عامل شرکت‌ های مسافری از ابتدای سال تا کنون بوده و مقرر است تا برای ارتقای خدمات به مسافران، این جلسات هماهنگی ادامه یابد.

مدیرعامل شرکت راه آهن: برنامه ای برای افزایش نرخ بلیت قطار نداریم

بلیت قطار حومه با کارت‌بلیت‌های مترو یکسان‌سازی می‌شود

آشفته بازار نرخ بلیت هواپیما و قطار مشهد

توقف 5 ساله ساخت قطار حومه ای

فیلترینگ سایتهای فروش بلیت هواپیما به در خواست معاون وزیر راه و شهرسازی

دولت یارانه ای برای بلیت مترو پرداخت نکرده است

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی