موتور پرقدرت، نقطه قوت ام وی ام X33 در بازار کراس اوورهای میان رده

ام وی ام X33 اس از معدود خودرو‌های شاسی‌بلند میان رده تولید داخل است که با بهره‌گیری از موتور 2000 سی‌سی و قدرت خروجی 132 اسب بخار در بازار ایران همچنان در حال عرضه و فروش است.

ام وی ام X33 از جمله خودرو های شاسی‌بلند میان رده ایست که به جهت سابقه عرضه و تولید در ایران و بعد از دو نوبت عرضه موفق فیست لیفت و بهبو‌دهای مکرر، با استقبال خوبی در بازار ایران روبرو شده است.
با وجود فراگیر شدن خودرو‌های توربو، همچنان طرفداران خودرو‌های تنفس طبیعی به جهت برخورداری از هزینه‌های استهلاک کمتر و شرایط نگهداری ساده‌تر میل به استفاده از این خودرو‌ها دارند بخصوص که خودرویی مانند ام وی ام X33 به جهت بهرمندی از یک موتور 2000 سی‌سی قدرت و توان بیشتری را نسبت به رقبای هم ردیفش دارد.
ام وی ام X33 در رده شاسی‌بلندهای شهری یا Compact SUV ها قرار دارد. جایگاهی که قابلیت‌های بسیاری در اختیار راننده قرار می‌دهد. اجازه دهید بطور مختصر به برخی از این قابلیت ها بصورت کوتاه اشاره کنیم؛
ام وی ام X33
پلتفرم و شاسی قوی با قبلیت‌های نیمه آفرودی
اساسا ایکس 33 اس یک خودرو شاسی‌بلند است که به جهت برخورداری از فرم شاسی و فنر‌بندی این تیپ از خودرو ها، وضعیت رانندگی مسلط تری را در جاده و خیابان در اختیار راننده می‌گذارد. برخورداری از ارتفاع مناسب از سطح زمین، زوایای مناسب در جلو و عقب خودرو برای تردد در شیب های تند و همچنین رینگ و لاستیک 17 اینچی و پهن آن، چسبندگی لازم را در جاده برای این خودرو ایجاد خواهد کرد.
رانندگی راحت، تسلط به جاده
 در بررسی های صورت گرفته از رانندگان قبلی ام وی ام X33 اس نکته قابل ناملی از سوی رانددگان عنوان شده است که ” در رانندگی با ایکس 33، فرمان پذیری راحت، تسلط به جاده، عدم خستگی در رانندگی‌های طولانی از جمله مواردی است که بطور شاخص در طول رانندگی با آن مواجه خواهید شد” که می‌تواند بعنوان تجربه عملی از استفاده بلند مدت مورد توجه خریداران آتی این خودرو قرار گیرد. برخورداری از فضای دید کافی و استاندارد، وجود آپشن‌های کاربردی و کمک کننده همانند کروز کنترل و اطلاعات سفر، صندلی راحت و استاندارد این خودرو از جمله موارد ایست که رانندگی دلچسبی را برای سرنشینان و راننده به ارمغان می‌آورد.
2000 سی‌سی حجم موتور با گیربکس هماهنگ
شاید نقطعه عطف ایکس 33 اس در حوزه نیروی محرکه و بهرمندی از یک موتور قدرتمند 2000 سی‌سی و سیستم انتقال قدرت CVT باشد. مجموعه‌ایی که به شما یک رانندگی نرم به همراه قدرت لازم را ارائه می‌دهد. هرچند که نباید انتظار شتابگیری سریع همانند مسابقات اتومبیل رانی را از این خودرو داشت، اما در نهایت شما را از شتابگیری و سرعت و البته قدرت لازم راضی نگه خواهد داشت. گیربکس هفت سرعته اتوماتیک CVT ایکس 33 یک رانندگی بدون استرس و راحتی را به شما عرضه خواهد کرد.
ام وی ام X33S
امکانات وسیع، ایمنی قابل اعتماد
برخورداری از طیف مناسبی از امکانات در دسترس راننده و همچنین برخورداری از سیستم ایمنی قابل اعتماد، انتخاب ایکس33 به عنوان یک خودرو شاسی‌بلند شهری و البته توانمندی‌های آفرودی را برای مشتریان ساده تر خواهد کرد. بهره گیری از یک طراحی موزون و همگن در داخل کابین، وجود مانیتور 7 اینچی تمام لمسی، برخورداری از سیستم تهیوه قوی و هوشمند، بهرمندی از سیستم کروز کنترل، وجود شکل‌های مختلف رانندگی شامل حالت کم مصرف و پرشتاب یا همان اسپرت از جمله امکانتات در اختیار راننده خواهد بود.
علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین برخورداری از امکان تست خودرو به نمایندگی‌های مجاز شرکت مدیران خودرو در سراسر کشور مراجعه کنند.
لاماری ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!