پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

لایکان هایپراسپرت

اولین خودروی سوپراسپرت در جهان عرب

شرکت “دابلیو موتورز” اعلام کرده است که تصمیم دارد اولین سوپراسپرت خود را در اختیار پلیس ابوظبی قرار دهد. در حال حاضر این سوپراسپرت پرسرعت آماده شده است. “لایکان هایپراسپرت” ۳.۴ میلیون دلار ارزش دارد. دو موتور توربو سرعت این سوپراسپرت را تقویت می کند و می تواند ۱۰۰ کیلومتر در ساعت را ظرف مدت […]

javankhodro
دوشنبه - ۱۶ شهریور ۱۳۹۴

شرکت “دابلیو موتورز” اعلام کرده است که تصمیم دارد اولین سوپراسپرت خود را در اختیار پلیس ابوظبی قرار دهد. در حال حاضر این سوپراسپرت پرسرعت آماده شده است.

لایکان هایپراسپرت

“لایکان هایپراسپرت” ۳.۴ میلیون دلار ارزش دارد. دو موتور توربو سرعت این سوپراسپرت را تقویت می کند و می تواند ۱۰۰ کیلومتر در ساعت را ظرف مدت ۲.۸ ثانیه بپیماید. سرعت این خودرو حتی از خودروهای لامبورگینی نیز بیش تر است و به سرعت برتر ۳۹۵ کیلومتر در ساعت رسیده است.”این سوپراسپرت با نسبت ۶۰-۰ اسب بخار کار می کند که میزانی بسیار بالا قلمداد می شود. چراغهایی جلویی این خودرو به رنگ الماسی کمرنگ هستند.

لایکان هایپراسپرت لایکان هایپراسپرت

“رالف آر دباس” رییس شرکت “دابلیو موتورز” در پاسخ به این پرسش که آیا چراغ های جلو این خودرو از الماس ساخته شده اند همراه با خنده به خبرنگار “سی ان ان” پاسخ می دهد:”الماس در چراغ های جلو این سوپراسپرت چیزی است که به هیچ وجه به آن نیازی نداریم. در واقع، این موضوع به عنوان ترفندی برای بازاریابی بیان شده بود و مردم درباره اش صحبت می کنند.”

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی