پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

داتیس خودرو

داتیس خودرو به عهد خود وفا کرد

شرکت داتیس خودرو به عهدی که در هفته پیش با مشتریان خود بسته بود عمل کرد و اقدام به پرداخت اصل و سود قرارداد آنها نمود. به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو؛ از ماه ها پیش صنعت خودرو به خاطر یک تصمیم درست یا غلط دچار چالش های بزرگی شد. بزرگترین این چالش ها […]

هادی سیانکی
چهارشنبه - ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

شرکت داتیس خودرو به عهدی که در هفته پیش با مشتریان خود بسته بود عمل کرد و اقدام به پرداخت اصل و سود قرارداد آنها نمود.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو؛

از ماه ها پیش صنعت خودرو به خاطر یک تصمیم درست یا غلط دچار چالش های بزرگی شد. بزرگترین این چالش ها عدم تحویل خودرو به مشتریان از سوی شرکت های وارد کننده خودرو و یا گری مارکت ها بود شرکت داتیس خودرو نیز یکی از شرکت ها واردکننده خودر بود که بعد از تصمیمات خلع الساعه از سوی وزارت صنعت دچار چنین مشکلاتی شد اما مدیران این شرکت تصمیم بر آن گرفتن تا به خاطر حفظ نام برند داتیس و رضایت مشتریان مبالغ اخذشده از آنها را با سود تعیین شده در قرارداد به مشتریان باز گرداند .

هفته گذشته محمدرضا علی نقی عضو هیات مدیره هلدینگ داتیس در نشستی با دعوت ازبرخی مشتریان تصمیمات هیات مدیره را برای پرداخت مبالغ آنها به اطلاع مشتریان رساند .

تصمیماتی که باعث شد تا در سه شنبه آخر سال داتیس خودرو در اقدامی درست و پسندیده و بر طبق جدول زمان بندی شده توسط هیات مدیره مبالغ اخذ شده از مشتریان را با سود تعیین شده در قرارداد تسویه نماید .

محمدرضا علی نقی در حال تسویه با مشتریان اعلام نمود در جدول تعیین شده به زودی با دیگر مشتریان جلساتی برگزار خواهد شد و با همدلی و کمک مراجع محترم قضایی می توانیم مبالغ دیگر مشتریان را بر طبق جدول تعیین شده به آنها باز گردانیم .

در این جلسه م . ف یکی از مشتریان داتیس خودرو در دیدار با عضو هیات مدیره هلدینگ داتیس گفت : نباید تحت جوسازی ها به وجود آمده توسط برخی از رسانه ها قرار گرفت و با تعامل و فرصت به کارآفرینان جوان می توان به خوبی مشکلات را پشت سر گذاشت.

داتیس خودرو در ایام نوروز به خودروهای ولوو و خودروهای وارداتی خدمات می دهد

احیای «ولوو آمازون» در داتیس خودرو

چه خدماتی در طرح بازدید نوروزی داتیس خودرو ارائه می شود؟ + تخفیف 25 درصدی

ورود داتیس خودرو به حوزه خودروهای کلاسیک

تیونینگ به سبک داتیس خودرو/ بی نهایت ماجراجویی!

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی