محدودیت‌های ترافیکی در روز طبیعت

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فاتب محدودیت‌های ترافیکی در روز طبیعت اعلام کرد و گفت: امروز تردد هر گونه وسایل نقلیه سنگین و موتورهای 3 چرخ در تمام معابر پایتخت ممنوع است به غیر از مواردی که حامل سوخت و موارد ضروری هستند.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو؛

سرهنگ دوم محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فاتب در خصوص محدودیت‌های ترافیکی  اظهار داشت: امروز در تهران بزرگ دو محدویت اصلی وجود دارد مورد اول جاده امامزاده داوود که به علت بارش‌های چند روز اخیر و رانش زمین، از میدان کوهسار مسدود است.

وی ادامه داد: مورد دوم محدودیت در بخش لواسانات است که از تمام شهروندان و مسافران پایتخت درخواست می‌شود حتی‌المقدور به این محدوده سفر نکند زیرا با توجه به بارندگی احتمال خطر در این محدوده بسیار بالاست؛ لازم به ذکر است که محدودیت اصلی تردد وسایل نقلیه در این منطقه از میدان زربند به سمت فشم است که تمام این مسیر مسدود است.

سرهنگ دوم رازقی اضافه کرد: با توجه به خلوتی معابر شهر تهران و افزایش سرعت وسایل نقلیه از تمامی رانندگان درخواست می‌شود که با سرعت مجاز و مطمئنه به تردد بپردازند تا از بروز هرگونه حادثه جلوگیری کنند و همچنین از تمامی رانندگان وسایل نقلیه درخواست می‌شود با عوامل پلیس راهور همکاری لازم را داشته باشند و اگر در جایی محدودیت ترافیکی برقرار شد حتما در جهت مدیریت بهتر امور ترافیکی است.

وی گفت: امروز مورخ 13 فروردین ماه 1398 مصادف با روز طبیعت تردد هر گونه وسایل نقلیه سنگین و موتورهای 3 چرخ در تمام معابر پایتخت ممنوع است به جز مواردی که حامل سوخت و موارد ضروری هستند.

منبع: فارس

ساکنین محدوده طرح ترافیک در چه شرایطی مجوز تردد خاص می گیرند؟

اجرای طرح ترافیک جدید از تابستان 98

رشد 30درصدی ترافیک در محدوده طرح ترافیک در پنجشنبه‌ها

رییس پلیس راهور پایتخت: مسیر یاب ویز می‌تواند نظم ترافیکی شهر را به هم زند

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!