الزام رانندگان اتوبوس پایتخت به روشن کردن کولر

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: با توجه به آغاز فصل گرما رانندگان شرکت واحد ملزم شده‌اند در اتوبوس‌های کولردار، کولر اتوبوس خود را روشن کنند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

پیمان سنندجی، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اظهار کرد: همه اتوبوس‌های شهری پایتخت دارای سیستم سرمایشی و یا کولر نیستند و این اتوبوس‌ها که حدود 600 مورد است به صورت چرخشی در خطوط مختلف استفاده می‌شود و فقط برای خطوط جنوبی تهران استفاده نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه البته همه اتوبوس‌های تندرو دارای کولر است، بیان کرد: با توجه به آغاز فصل گرما رانندگان شرکت واحد موظف و ملزم شده‌اند در اتوبوس‌های کولردار، کولر اتوبوس خود را روشن کنند.

گزارش خودرو

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ادامه داد: با ورود اتوبوس‌های جدید دارای کولر، اتوبوس‌های بدون کولر در سایر خطوط  از چرخه خدمت رسانی خارج می‌شوند.

سنندجی با بیان اینکه قرارداد 117 دستگاه مینی‌بوس جدید منعقد شده و تلاش می‌کنیم تا آبان این تعداد را به چرخه حمل و نقل این مینی‌بوس‌ها را اضافه کنیم، اشاره کرد: همچنین پیگیر خرید اتوبوس‌های جدید برای پایتخت هستیم.

وی در پایان گفت: مسافران تخلفات رانندگان اتوبوس را در زمینه‌های مختلف می‌توانند از طریق شماره 1888 به شرکت اتوبوسرانی و مدیران این شرکت اعلام کنند. 

انتهای پیام/ منبع: فارس

ممنوعیت تردد خودروهای پلاک سیاسی از خط ویژه اتوبوس

امکاناتمان برای تولید اتوبوس کم نیست

امکان خرید اتوبوس نو وجود ندارد

لزوم نوسازی ناوگان اتوبوسرانی شهر تهران

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!