۱۴ خرداد ماه مترو تهران رایگان است

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو گفت: به‌ منظور خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران و شرکت کنندگان در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) علاوه بر اینکه هزینه سفر رایگان بوده فاصله حرکت قطار به 4 دقیقه نیز کاهش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

فرنوش نوبخت مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو با گرامیداشت یاد و خاطره رهبرکبیر انقلاب اسلامی اظهارکرد: به‌ منظور رفاه حال شهروندان و زائران، فاصله حرکت قطارهای خط یک متروی تهران در 14 خرداد از ساعت 16 تا 20 از 7 دقیقه به 4 دقیقه و فاصله حرکت قطارها در خط دو از 7 به 6 دقیقه، خط سه از 12 به 10 دقیقه و در خط چهار از 8 به 6 دقیقه کاهش می‌یابد.

وی تصریح کرد: خط فرودگاه امام خمینی (ره) نیز در آن روز به دلیل برگزاری مراسم سالگرد ارتحال بنیانگذارجمهوری اسلامی ایران سرویس دهی نخواهد داشت.

نوبخت اشاره کرد: با توجه به اینکه سی‌امین مراسم سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی در عصر روز 14 خرداد ماه برگزار می شود، شرکت بهره برداری متروی تهران ساعت فعالیت خط یک متروی تهران تا پایان انتقال همه شرکت‌کنندگان در مراسم تداوم خواهد داشت و در صورت نیاز نسبت به اعزام قطارهای فوق‌العاده اقدام خواهد شد تا تمام مسافران پس از پایان مراسم بتوانند به‌راحتی با مترو از حرم مطهر به مقاصد اولیه خود اعزام شوند.

انتهای پیام/

30 سهمیه طرح ترافیک برای هر رسانه بزرگ در نظر گرفته شد

خدمت رسانی مترو در لیالی قدر تا ساعت 5صبح ادامه دارد

مترو هشتگرد تا پایان سال افتتاح می شود

افتتاح فاز یک خط 6 مترو تهران تا دو هفته آینده

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!