پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

رنو_داستر_renault_duster

فروش با تحویل فوری رنو داستر (شهریور 94)

نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، تحویل فوری رنو داستر ، یکی از پرفروش‌ترین شاسی‌بلند های اروپایی را در روزهای پایانی ماه تابستان آغاز کرد. طبق اعلام واحد بازاریابی نگین خودرو، رنو داستر که یک خودروی کاربردی و اقتصادی است اکنون به‌صورت تحویل فروی به فروش می‌رسد. در این طرح فروش که برای […]

سهیل زنگنه
دوشنبه - ۲۳ شهریور ۱۳۹۴

نگین خودرو، نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، تحویل فوری رنو داستر ، یکی از پرفروش‌ترین شاسی‌بلند های اروپایی را در روزهای پایانی ماه تابستان آغاز کرد.

  طبق اعلام واحد بازاریابی نگین خودرو، رنو داستر که یک خودروی کاربردی و اقتصادی است اکنون به‌صورت تحویل فروی به فروش می‌رسد.

  در این طرح فروش که برای نخستین بار در سال جاری آغاز شده است، داستر با 3 میلیون تومان تخفیف خرید نقدی و با قیمت 95 میلیون تومان عرضه خواهد شد.

  نگین خودرو در حالی به استقبال فصل پاییز می‌رود که در روزهای اخیر شرایط متنوعی را برای عرضه محصولات خود اعلام کرد. پیش از این نگین خودرو از سود 30 درصدی محصولات مشارکتی مدل 2016 رنو با تحویل 90، 120 و 150 روز کاری خبر داده بود و پس از آن با ورود رنو سیمبل، رنو داسترExclusive، رنو فلوئنس Exclusive و رنو داستر دو دیفرانسیل اتوماتیک، سبد محصولات خود را کامل‌تر کرد.

  تمامی محصولات این برند اروپایی اصیل که توسط نگین خودرو در ایران عرضه می‌شوند دارای 5 سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی است و با قیمت قطعی به فروش می‌رسند.

  علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت اینترنتی www.Neginkhodro.com و یا به شعب و نمایندگی‌های مجاز شرکت نگین خودرو در سراسر کشور مراجعه کنند.

  کاهش قیمت خودروهای وارداتی در 6 ماه اول 94

  پایان یکه تازی واردکنندگان خودرو

  فروش اقساطی سراتو 1600 بدون بهره (شهریور 94)

  شرط هیوندایی برای ورود به ایران

  تعهد 41 شرکت برای افزایش کیفیت خدمات پس از فروش

  دیدگاه خود را بنویسید

  کیوسک مطبوعاتی