با جدید ترین خودروی برقی هوندا آشنا شوید

شرکت هوندا اطلاعاتی را در مورد خودروی برقی جدید خود منتشر کرده که نشان می دهد تغییراتی اساسی در خودروی یادشده ایجاد خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

از جمله این تغییرات می توان به نصب دوربین بر روی آینه های بغل خودروی مذکور، به روزرسانی شاسی خودرو و نیز نصب داشبورد تمام دیجیتال و پانوراما بر روی خودروی یادشده اشاره کرد.

نمایشگر این داشبورد دیجیتال به صورت فوق دقیق طراحی شده و در دو سمت انتهایی چپ و راست آن تصاویر دوربین نصب شده بر روی آینه های بغل قابل مشاهده است. هدف از این کار افزایش امنیت سرنشینان خودرو اعلام شده است.

هوندا e

گزارش خودرو

به جای کنسول سنتی خودرو نیز یک نمایشگر 8.8 اینچی تی اف تی در نظر گرفته شده که سرعت، قدرت ، وضعیت شارژ خودرو، حالت رانندگی و بقیه اطلاعات مربوط به وضعیت ایمنی خودرو را نمایش می دهد.

در وسط این داشبورد هم دو نمایشگر لمسی ال سی دی 12.3 اینچی نصب شده که دسترسی به امکانات و اپلیکیشن های گوشی را ممکن می کند. از نمایشگرهای یادشده می توان برای مسیریابی، یافتن رستوران های محبوب و غیره استفاده کرد. اعمال تنظیمات بر روی این داشبورد از طریق دکمه های میان بر مختلف ممکن است.

سیستم یادشده با کار پلی شرکت اپل و ائوتوی اندروید سازگار است و از آن می توان برای باز و بسته کردن قفل خودرو با استفاده از گوشی هوشمند نیز استفاده کرد.

انتهای پیام/

پرفروش ترین خودروهای برقی بازار آمریکا

کامیون برقی 14 تنی تا یکسال دیگر وارد بازار می شوند

مجلس آماده کمک به سایپا برای تولید خودروهای برقی

یاس، اولین خودروی برقی تولید شده در دانشگاه علم و صنعت

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!