مالکان خودروهای هیبرید توجه کنند/ خودروهای هیبرید در چه صورت از تخفیفات طرح ترافیک بهره مند می شوند؟

به گفته ی مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک، دارندگان خودروهای هیبرید جهت بهره گیری از تخفیفات طرح کنترل آلودگی هوا ضمن ثبت نام در سامانه تهران من به دفاتر الکترونیک خدمات شهری مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

عمار سعیدیان‌فر مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک درخصوص طرح ترافیک خودروهای مجهز به تکنولوژی هیبریدی اظهار کرد: متقاضیان دارای خودروهای مجهز به تکنولوژی هیبرید (بنزین + برق) نیاز است که حتماً به دفاتر خدمات الکترونیک شهر شهرداری تهران مراجعه و مدارک مورد نیاز را ارائه دهند.

وی ادامه داد:‌ متقاضیان خودروهای هیبریدی در صورت داشتن تأییدیه قبلی در سامانه نیازی به تأییدیه مجدد ندارند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک ادامه داد: خودروهای تخصیص یافته به عنوان سهمیه ارگان‌ها نیز در صورتی که خودرو هیبرید باشد یا مالک آنها گزینه ساکنین محدوده طرح را تکمیل کرده باشند حتما باید به دفاتر خدمات الکترونیکی شهر مراجعه کنند.

سعیدیان‌فر اشاره کرد: همه متقاضیان طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا در سال 98 که دارای خودروهای مجهز به تکنولوژی هیبریدی باشند به منظور استفاده از تخفیف در نظر گرفته شده باید پس از ایجاد حساب کاربری و قبل از اخذ مجوز روزانه یا سالانه و تردد در محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا باید نسبت به مراجعه به یکی از دفاتر الکترونیک شهر جهت تأییدیه اطلاعات خودرویی مراجعه کنند در غیر اینصورت تخفیف خودورهای هیبریدی مشمول متقاضیان نخواهد شد.

انتهای پیام/ منبع: فارس

با جزئیات تسهیلات طرح کنترل آلودگی هوا آشنا شوید

افزایش 15 درصدی پلاک مخدوشی ها از زمان آغاز طرح کاهش آلودگی هوا

عوارض ورود غیرقانونی به طرح زوج و فرد 97 حذف می شود

معاونت حمل و نقل شهرداری تبدیل به معاونت طرح ترافیک شده است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!