3 غول خودروسازی آلمانی با هم متحد می شوند

3 غول خودروسازی در آلمان به منظور توسعه سامانه های هوشمند خودرویی با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

یک نشریه آلمانی گزارش کرده است که گروه خودروسازی آئودی به منظور توسعه سامانه کمکی هدایت خودرو به دیگر خودروسازی‌های مطرح آلمانی یعنی بنز و بی.ام.و خواهد پیوست.

آن طور که نشریه “ویرتشافت ووخه” گزارش کرده است، این شرکت ها به دنبال توسعه عملکردهای بسیار فناورانه ای هستند که رویای ساخت خودروی خودران با قابلیت حرکت در موقعیت های پیچیده جاده ای و شهری را فراهم می کند.

پیش‌تر دو غول خودروسازی بنز و بی.ام.و آلمان خبر اتحاد خود برای تولید یک خودروی هوشمند خودران تا سال 2024 را اعلام کرده بودند که به گفته بسیاری از کارشناسان با هدف تسلط بر بازار خودرو و مقابله با تلاش شرکت های آمریکایی صورت می‌گیرد.

قرار است خودروهای خودران هوشمند دارای قابلیت حرکت در اتوبان‌ها بدون نیاز به راننده، پارک خودکار و تصمیم‌گیری هوشمند در مواقع بحرانی باشند.

تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانی

طبق اطلاعات منتشر شده اولیه، نسخه آزمایشی خودروهای هوشمند جدید آلمانی تا سال 2021 معرفی خواهند شد اما انتظار نمی‌رود که زودتر از سال 2023 یا 2024، امکان ورود این خودروها به بازار وجود داشته باشد.

تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانی

بنا بر اعلام این نشریه آلمانی، همکاری سه خودروساز بزرگ آلمانی در حاشیه نمایشگاه خودرو شهر فرانکفورت در ماه آینده اعلام خواهد شد.

آئودی زیرمجموعه شرکت فولکس واگن است که در حال همکاری مشترک با خودروسازی آمریکایی فورد برای تولید یک خودروی مشترک است.

هنوز هیچ جزئیاتی از خودرویی که قرار است به طور مشترک توسط این دو غول خودروساز تولید شود منتشر نشده است اما برخی کارشناسان احتمال می دهند این خودرو نیز به مانند تلاش مشترک بنز و بی.ام.و مبتنی بر تولید یک خودروی هوشمند با قابلیت هدایت خودکار خواهد بود.

انتهای پیام/

روح سرگردان!/ پرونده هات راد: فورد 32 در قاب اروپایی

نفس پیست، هوای خیابان/ مقایسه مک لارن 600LT، لامبورگینی اوراکان پرفورمانته و پورشه ۹۱۱ GT3 RS

46 درصد سود عملیاتی شرکت سوزوکی کاهش یافت

قیمت پورشه 79 ساله چقدر است؟

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!