کروز نماد موفقیت بخش خصوصی در صنعت است

چهار تن از اقتصادانان بزرگ کشور که همه از اساتید ممتاز دانشگاه هستند از سایت شماره 2 شرکت کروز بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو 

چهارده تن از اقتصادانان بزرگ کشور که همه از اساتید ممتاز دانشگاه های شریف،تهران،علامه طباطبایی،شهید بهشتی،یزد و….. و محققان حوزه اقتصاد کشور از سایت شماره 2 شرکت کروز فعالیت ها و خطوط تولید و مراکز طراحی و تولید دستگاههای صنعتی این بنگاه اقتصادی بازدید کردند.

در این بازدید که با توضیحات مدیر عامل شرکت کروز مهندس سخا و مدیران بخش های مختلف همراه بود اساتید اقتصاد کشور به نحوه فعالیت ها و مدیریت بهره وری و نظارت بر کیفیت در این شرکت بازدید به عمل آوردند.

آقایان دکتر بهکیش اقتصادان بزرگ کشور و عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی، دکتر مهران بهینیا استاد دانشگاه شریف، دکتر حمید آذرمند مدیرکل خدمات پژوهشی موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی، دکتر فیض پور از اعضای هیات علمی دانشگاه یزد، دکتر خلیل حیدر استاد دانشگاه شریف ، دکتر جعفر خیرخواهان از دانشگاه مشهد، دکتر وحید محمودی استاد دانشگاه علامه طباطبایی، دکتر لطفعلی بخشی استاد اقتصاد دانشگاه علامه تهران، دکتر غلام رضا کشاورز حداد استاد دانشگاه صنعتی شریف و جمعی دیگر از محققان حوزه اقتصادی حضور داشتند و طی جلسه ای روند شکل گیری شرکت کروز و رویه تولیدات آن در صنعت قطعه سازی تشریح شد.

این بازدید از نظر بازدید کنندگان حضور در یک شرکت موفق خصوصی با ساختار مناسب و بهره ور بود و مدیران کروز را با این توصیه اقتصادان روبرو کرد که چرا این الگو موفق در کشور در بقیه ارکان صنعتی گسترش نمی دهند و درخواست شد راهکار این موفقیت و تولید بهینه مستند شود و جهت کاربرد سایر بنگاههای اقتصادی دیگر نشر داده شود.

انتهای پیام/

کروز از فرصت برجام به خوبی بهره برداری کرد

یازدهمین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه خدمات پس از فروش و پشتیبانی در ایران برگزار شد

تا زمانی که خودروسازی خصوصی نداشته باشیم، مشکلات صنعت خودرو حل نمی‌شود

لزوم تدوین استراتژی صنعت قطعه سازی / 5 میلیون یورو کاهش ارزبری تنها در یک ECU

لزوم خریداری قطعات ساخت داخل خودرو توسط خودروسازان/ دولت باید برای اصلاح صنعت خودرو برنامه ریزی کند

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!