پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مزدا 3_Mazda 3

بازگشت مزدا به جاده مخصوص

در حالی که بسیاری از شرکت های خودروسازی در حال مذاکره برای ورود به صنعت خودروسازی ایران هستند بازگشت مزدا به جاده مخصوص با تولید 823 دستگاه مزدا 3 مشخص است. به نقل از دنیای اقتصاد، طبق آمار، شرکت مزدای ژاپن که همکار «گروه بهمن» (یکی از شرکت‌های بخش خصوصی خودروسازی ایران)، به شمار می‌رود، […]

سهیل زنگنه
دوشنبه - ۳۰ شهریور ۱۳۹۴

در حالی که بسیاری از شرکت های خودروسازی در حال مذاکره برای ورود به صنعت خودروسازی ایران هستند بازگشت مزدا به جاده مخصوص با تولید 823 دستگاه مزدا 3 مشخص است.

به نقل از دنیای اقتصاد، طبق آمار، شرکت مزدای ژاپن که همکار «گروه بهمن» (یکی از شرکت‌های بخش خصوصی خودروسازی ایران)، به شمار می‌رود، از دو سه ماه پیش، مونتاژ محصولات خود را در ایران از سرگرفته است.

بر این اساس، طی دو سه ماه گذشته، 823 دستگاه مزدا3 در گروه بهمن مونتاژ شده و این در حالی است که طی سال گذشته، تنها یک دستگاه از این خودرو مونتاژ شده بود. مزدا که پس از تشدید تحریم‌های بین‌المللی، از ایران رفت و مونتاژ محصولاتش در گروه بهمن متوقف شد، خیلی بی‌سروصدا به «جاده مخصوص» برگشته و تیراژ دو سه ماهه آن نشان می‌دهد این شرکت به اصطلاح آمده است تا بماند.

پیش از این نیز خبر تولید دو محصول سی ینا و استرادا توسط فیات در ایران نیز منتشر شده بود.

هیئت فرانسوی به ایران می آید

آلمانی‌ها برای مذاکرات جدی برای حضور در صنعت خودرو به ایران آمدند

واردات خودرو توسط تولید کنندگان خودرو

ورود خودروسازان خارجی به ایران

 

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی