تمهیدات شرکت واحد اتوبوسرانی برای اربعین حسینی اعلام شد

شرکت واحد اتوبوسرانی در اطلاعیه تمهیدات خود برای روز اربعین حسینی را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با عنایت به برگزاری مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی (ع) درتهران و شهر ری، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در روز شنبه 27 مهرماه، با تأمین اتوبوس‌های مورد نیاز تا پس از پایان مراسم از مبادی ذیل به شرکت کنندگان گرامی، سرویس رسانی خواهد کرد.

در این اطلاعیه آمده است که حد فاصل میدان معلم تا سه راه ورامین (مسیر شرق به غرب) به مقاصد: دولت آباد – پایانه خاوران و میدان خراسان، پارکینگ مقابل میدان فرمانداری شهر ری به مقاصد: 13آبان – نازی آباد – راه آهن – صالح آباد – خانی آباد – یافت آباد – پایانه خاوران – میدان آزادی – پایانه شمشیری مستقر خواهد شد.

همچنین اتوبوس در ضلع جنوبی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) خیابان هلال احمر به مقاصد: باقرشهر و کهریزک و ایستگاه متروی شهرری به مقاصد: تورقوزآباد-قمصر- باقرشهر- زمان آباد- مفتح- عباس آباد- جاده نظامی- خزانه- راه آهن- صفائیه – دولت آباد و میدان خراسان مستقر خواهد شد.

لازم به ذکر است با توجه به محدودیت‌های ترافیکی، مکان دپوی اتوبوس‌ها به گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است که با اعزام به موقع اتوبوس در پایان مراسم، سرویس رسانی بدون وقفه انجام پذیرد.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

سیستم اعلام صوتی زمان ورود اتوبوس به ایستگاه عملیاتی می شود

راه‌اندازی اتوبوس‌های ویژه مدرسه از مهر در دستور کار قرار گرفت

قیمت بلیت اتوبوس در ایام اربعین افزایش نمی یابد

ورود 15 اتوبوس به خطوط اتوبوسرانی مرکز شهر

تحویل 500 دستگاه مخزن گاز به صورت رایگان به اتوبوس های بخش خصوصی

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!